Кіровоградщина вийшла у трійку лідерів за обсягом зібраного врожаю

12:05, 13 Грудня, 2022

Аграрії Кіровоградщини зібрали майже весь запланований урожай і область вийшла у трійку лідерів за кількістю зібраного збіжжя по Україні.

Як пояснила директорка обласного агропромислового департаменту Валерія Фурманова, цьогоріч валове виробництво зернових культур на Кіровоградщині очікується на рівні 3,9 мільйона тон.

«На сьогодні зібрано вже 3,5 мільйони тон, тому що через погодні умови затягуються дещо терміни збору кукурудзи», – пояснила вона.

Попри повномасштабне вторгнення, аграріям вдалося цьогоріч вдалося зібрати заплановане і вивести Кіровоградщину у трійку лідерів серед областей країни за обсягом врожаю, поступившись хіба що Дніпропетроовській та Одеській областям.

«Таких результатів вдалося досягти завдяки тому, що люди по всій області працювали і всі заплановані території були вчасно засіяні, а також використанню сучасних технологій», – додала Валерія Фурманова.

Директорка департаменту пояснила, що на власні потреби (харчування та виготовлення кормів) область споживає близько 20 відсотків зібраного збіжжя, решта ж реалізується до сусідніх областей або інших країн, а також переробним підприємствам.

Нагадаємо, що цього року українські аграрії планують зібрати загалом 55 мільйонів тонн зерна та 16 мільйонів тонн олійних культур

Останні новини по темі
Учні кpопивницького ліцею ствоpили сонячну панель для гаджетів (ФОТО)
42354 1200x800 2
2022 12 13 скел
Скелелази з Кропивницького вибороли медалі молодіжного чемпіонату України (ФОТО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:53, 29 Травня, 2024

Сьогодні, 29 травня, студенти Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті вийшли на мітинг з вимогою скоротити тривалість пар та зменшити навантаження на студентів...

15:14, 29 Травня, 2024

Кропивничанка Анна Карандукова виборола третє місце у чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики....

15:00, 29 Травня, 2024