Кіровоградський архів збирає колекцію свідчень про сучасну війну – як долучитися

15:49, 20 Січня, 2023

Державний архів Кіровоградської області оголосив про збір матеріалів і свідчень від жителів про провномасштабну війну Росії проти України.

Як вказує обласний держархів на своїй офіційній сторінці, до колекції приймають фото-, фоно- та відеоматеріали, а також паперові документи і свідчення.
«Розпочато збір щодо повномасштабного вторгнення російських військ в Україну та героїчного опору наших Збройних Сил і народу», – зазначають у повідомленні.
Жителів Кіровоградщини просять надсилати відповідні матеріали на електронну адресу обласного архіву public@dakiro.kr-admin.gov.ua.
Уточнити деталі можна у начальниці відділу координації архівної справи в області Вікторії Коваль через електронну скриньку zam_d@dakiro.kr-admin.gov.ua.

Нагадаємо, що раніше Обласному архіву передали понад 20 000 оцифрованих світлин Кіровоградщини

Останні новини по темі
Обласний онкоцентр за 8,5 мільйонів хоче реконструювати приміщення для апарату променевої терапії
reconstrukciya
c8dbb9c7b6653fc335ccd3c2471c4a62
Підірвати Himаrs: у Кременчуці затримали ворожих агентів (ВІДЕО)
Читайте також

У Новомиргородській громаді, що на Кіровоградщині, отримали підтвердження загибелі під час боїв на Донеччині захисника Юрія Іваніцького....

17:37, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому за три дні невідомі підпалили п’ять контейнерів для сміття. Проти порушників відкрили кримінальне провадження....

17:18, 16 Квітня, 2024

Російська пропагандистська «машина» запустила нову інформаційно-психологічну операцію (ІПсО), ціль якої – розколоти українське суспільство на «ухилянтів» та «оборонців», зірвати...

15:24, 16 Квітня, 2024