Його шукали більше доби: поліцейські опікуватимуться хлопчиком з Андрусівки (ФОТО)

12:44, 21 Березня, 2023

На Кіровоградщині поліцейські вирішили взяти під опіку хлопчика, якого шукали більше доби на Кіровоградщині.  Ця історія про зникнення малюка не залишила їх байдужими.  

Як повідомили у пресслужбі Нацполіції області, минулого тижня громадяни спільно з поліцейськими та рятувальниками активно розшукували дворчного хлопчика, який зумів непомітно вийти з двору, де жив з мамою та двома старшими братами, та опинився у полі за межами населеного пункту.

Хлопчика знайшли правоохоронці з ознаками сильного переохолодження, його загорнули в поліцейський бушлат та шпиталізували до медзакладу. На момент госпіталізації його стан був важким. З дозволу лікарів, хлопчика відвідали поліцейські, які його знайшли – Олександр Співак та Єгор Кривошей та їх колега Оксана Зраєнко.

64187e393fbab687939220

Правоохоронці подарували Богданчику цукерки, іграшки, футбольний м’яч. У майбутньому поліцейські, за згодою батьків, продовжуватимуть піклуватися про хлопчика, долучаться до його спортивного розвитку.

Нагадаємо, дитина зникла 16 березня у Великоандрусівській громаді. Його вдалося розшукати наступного дня, 17 березня. Дитину доправили до лікарні у важкому стані через переохолодження.

Головний лікар Світловодської центральної районної лікарні Сергій Савич прокоментував стан дитини 18 березня. Він зазначив, що хлопчик вже самостійно сидитть та їсть, почав гратися та дивитися мультики. За його станом здоров’я слідкували постійно медики. За його станом слідкують медики”, – уточнив директор Світловодської лікарні Сергій Савич.

Останні новини по темі
У Помічній хочуть провести капремонт провулку за 6 мільйонів
doroga
franzuz
Кропивничан запрошують на безкоштовні курси французької мови
Читайте також

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024

Суддю Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара, підозрюваного у хабарництві, відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати В...

13:07, 24 Червня, 2024