Голова Кіровоградської облради вважає, що його хоче усунути представник Офісу президента

17:29, 03 Квітня, 2023

 Сьогодні, 3 квітня, голова Кіровоградської облради Сергій Шульга скликав пресконференцію. Каже, зснути його з посади хочуть під керівнитвом одного із представників Офісу президента. Вже за дві години по тому виступили і представники фракцій-опонентів.

 Нагадаємо, 31 березня чергова сесія Кіровоградсбької обларди так і не відбулась: 35 депутатів хотіли поставити на розгляд питання про висловдення недовіри голові облради, а він відмовлявся ставити це питання на розгляд.

“Недоговороспособний” голова Кіровоградської облради

Голова обласної ради Кіровоградщини Сергій Шульга пояснив, чому не поставив на голосування питання включення до порядку денного сесії проєкту рішення про його звільнення. Він стверджує, що це було б незаконно, а дії ініціаторів виключно політика та інтереси окремих осіб деяких партій.

За словами Сергія Шульги, якби він поставив вище згадане питання на голосування, то порушив би закон. Згідно регламенту, з голосу безпосередньо на сесії можна вносити питання до порядку денного лише такі, які є вкрай важливими для суспільства.

Тому, враховуючи, що цей проєкт рішення було подано з порушеннями, його не можна було ставити на голосування.

Пояснив Сергій Шульга такі дії ініціаторів інтересами окремих представників деяких партій, які хочуть “скинути” його, аби поставити свою “зручну” людину.

“Я для них як кістка в горлі, бо не готовий брати участь у вигідних для когось рішеннях. Говорять, що я недоговороспособний”, – прокоментував очільник облради.

При цьому він стверджує, що має інформацію, що такі дії проводяться під керівництвом одного із представників Офісу президента. Вочевидь, мова про Олега Татарова, якого неофіційно вважають куратором області.

 “Тоталітарний режим Шульги” 

Цього ж дня через дві години після спілкування Сергія Шульги з журналістами свою пресконференцію зібрали депутати, які хотіли розглянути проєкт рішення про недовіру голові обласної ради.

Як каже депутат облради Олександр Горбунов (фракція “За майбутнє”) 35 депутатів-підписантів не задовільняє “тоталітарний режим Шульги”, який, на їх думку, встановили в області.

Також депутати заявили, що вважають неправильним одноосібне призначення керівників комунальних закладів, зокрема театру та комунального підприємства, що займатиметься майбутнім будівництвом аеропорту, охорони здоров’я. Також мають претензії до роботи підприємства “Дніпро-Кіровоград”, відповідальність за яке покладають на голову облради. Серед іншого вважають, що голова облради одноосібно нараховував премії керівникам низки підприємств.

***

Депутати озвучили свою позицію, згідно з якою після ситуації з відмовою внести проєкт рішення на сесію треба вносити зміни до регламенту обласної ради, аби побідних ситуації більше не відбулось і сподіваються, що проєкт рішення розглянуть на наступній сесії орієнтовно через 10 днів. У той же час голова обласної ради Сергій Шульга не може сказати, коли буде наступна сесія.

Нагадаємо, що наприкінці лютого 2023 року між генеральним директором Кіровоградського обласного онкоцентру Констянтином Яринічем та головою облради Сергієм Шульгою виник публічний конфлікт. Костянтин Яриніч звинуватив звинуватив посадовця у перешкоджанні у роботі медзакладу. Сергій Шульга у свою чергу висловив підозру, що заклад купив неякісне обладнання у підозрілого постачальника і хоче це перевірити.

«Гречка» порівняла заробітну плату Сергія Шульги за півріччя 2022 року із нарахуваннями за відповідний період голові Львівської облради Ірині Гримак та голові уряду Денису Шмигалю.

Останні новини по темі
Дві громади Кіровоградщини повідомили про загиблих на війні (ФОТО)
geroii copy copy copy copy copy
cerkva
У Хмельницькому після конфлікту з військовим храм перейшов до ПЦУ: чи відреагують у Кропивницькому
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024