Доставка товарів з Китаю: який спосіб вибрати та як організувати процес?

10:37, 19 Квітня, 2023

Китай наразі є одним з найбільших виробників продукції в світі. Саме це є причиною, через яку інтерес підприємців до поставок з цієї країни постійно підвищується. Проте, далеко не всі вміють правильно обрати спосіб транспортування. Наприклад, дехто може обрати довготривале перевезення морем, коли кращим рішенням є авіадоставка з Китаю https://easycargo.ua/uslugi/dostavka-gruzov-iz-kitaya-avia/. Пропонуємо розібратись в цьому питанні та зрозуміти особливості процесу.

Який спосіб доставки товарів з Китаю обрати?

Зазвичай пропонується вибрати один з 3 основних способів.

Авіадоставка

Це чудове рішення для тих, кому потрібна швидка доставка товарів з Китаю. Перевозити таким способом можна багато різних речей. Серед них одяг, матеріали та інструменти для ремонту, продукти, техніку та багато інших предметів. Крім цього, авіадоставка підходить для перевезення важливої документації.

Проте, в цьому випадку важливі габарити. Авіадоставку краще обирати для невеликих партій. Інформацію щодо інших умов варто уточнити у менеджера логістичної компанії. Що стосується термінів перевезення літаками, то він рекордно короткий. Продукцію потрібно чекати не більше 3-5 днів.

Морські перевезення

Цей спосіб передбачає транспортування продукції з Китаю на борту суден. Залежно від обсягу та габаритів, вони можуть перевозитись звичайним способом або в складі збірних вантажів. Другий варіант підходить для тих, кому потрібна доставка невеликих партій товару. В будь-якому морські перевезення мають низку вагомих переваг:

  • високий рівень надійності (контейнери з товаром опечатуються та пломбуються, тому наповнення зберігається в первозданному вигляді);
  • відсутність обмежень на габарити та вагу (єдині обмеження можуть стосуватись типу товару);
  • доступна вартість (завдяки тому, що за один раз судно може перевезти велику кількість вантажів, на кожну окрему партію формується недорога ціна).

Автоперевезення

Іноді для транспортування вантажів з Китаю також використовуються автомобілі. Цей спосіб характеризується відносно недорогою вартістю та швидкістю. Транспортні засоби, призначені для цієї цілі, можуть мати різну місткість. Вони підходять для перевезення меблі, техніку, одяг, аксесуари та інші речі. Проте, для автоперевезень також діють певні обмеження.

“Джерело: easycargo.ua”

Реклама

Останні новини по темі
Паводок на Кіровоградщині: у Світловодську після підтоплення почали відновлювати греблю (ФОТО)
pavodok
ciny na produkty
В Україні ціни на продукти зросли на чверть: які прогнози надалі (ІНФОГРАФІКА)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024