У Кропивницькому на ремонт гімназії витратять понад мільйон

15:47, 27 Квітня, 2023

У Кропивницькому у Фортечній гімназії зроблять поточний ремонт вимощення за понад мільйон гривень.


Інформація про це розміщена у системі тендерних закупівель “Рrozorro”. Так, згідно з тендером, комунальний заклад “Фортечна гімназія Кропивницької міської ради” оголосила 10 квітня 2023 року про поточний ремонт з аварійно-відновлювальних робіт вимощення в навчальному закладі по вулиці Комарова, 54. На це готові були витратити 1 493 866 гривень.

Як зазначила в коментарі “Гречці” відповідальна за тендерну закупівлю Ірина Лимар, в школі аварійна ситуація. Тому необхідно вздовж зовнішнього боку стін будівлі школи, де знаходиться фундамент, зробити вимощення.

В аукціоні взяли участь двоє учасників: ТОВ Кіровоградський будівельний альянс і ТОВ ПФ. Переможцем аукціону на пониження ціни 25 квітня став ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс”, запропонувавши суму в 1 179 809 гривень, з яким і уклали договір. Згідно з договором, підрядне підприємство має виконати ремонтні роботи до 25 вересня 2023 року.

Згідно з даними аналітичної системи “YouControl” відомо, що підрядник знаходиться за юридичною адресою у Кропивницькому, спеціалізується на виробництві будівельних металевих конструкцій, виготовленні бетонних виробів для будівництва та займається оптовою торгівлею металів та металевих руд.

Також це підприємство у 2023 році виграло тендер на реконструкцію частини приміщень під відділення гемодіалізу поліклінічного відділення № 6 по вулиці Вокзальна, 31 вартістю у 13,8 мільйона гривень і тендер на капітальний ремонт даху та заміни віконних блоків в амбулаторії №4 в Олександрії за 3,1 мільйона гривень.

Останні новини по темі
У Кропивницькому вимагають внести до обмінного списку двох оборонців Маріуполя (ФОТО, ВІДЕО)
zabig za polonenuh1
drozd
Міліцейське минуле, протипожежний бізнес та політика: що відомо про нового очільника облради Кіровоградщини
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024