30 мільйонів гривень планують виділити на ремонт каналізації на Братиславській (ВІДЕО)

13:44, 25 Травня, 2023

У Кропивницькому по вулиці Братиславській регулярно нечистоти течуть вулицею і періодично затікають на подвір’я приватних та у підвали багатоквартирних будинків. Ціна вирішення питання – 30 мільйонів гривень.

 

Колаж з фото Лариси Ковальової

До редакції “Гречки” звернулась жителька Новомиколаївки Лариса Ковальова, яка зазначила, по вулиці Братиславській 9 а, б, в, г, д до території під’їздів течуть нечистоти з каналізації.

“У вівторок, 23 травня, каналізація била ключем. Практично кожну ніч з каналізації витікає все в наш двір. Сморід неймовірний”, – зазначила жінка.

За її словами, каналізацію капітально відремонтували шість років тому. Тоді ж і відремонтували дорогу. 

“Очевидно, труби прогнили, і тепер місцеві мешканці потерпають від того, що до приватного сектору і навіть до під’їздів потрапляють води з каналізації. Стоять калюжі, сморід неймовірний, мухи і комарі, це нестерпно”, – зазначила жінка.

Вона уточнила, що цьогоріч аварія траплялася двічі: 25 квітня та 23 травня.

Як зазначила в коментарі “Гречці” директорка Кропивницької філії водоканалу Валентина Давидчук, у випадку 23 травня був витік стічних вод через відсутність світла. Тоді зупинилася помпа, яка відкачувала стічні води.

“Ми знаємо про проблему з каналізаційним колектором. Наразі вирішується питання щодо заміни 500 метрів труби. Ми розробили відповідний проєкт, на ремонт якого потрібно близько 30 мільйонів гривень. Тепер очікуємо фінансування від міськради, як тільки нам виділять гроші, одразу розпочнемо ремонтні роботи, а поки ми перекачуємо всі стічні води за допомогою помпи”,– зазначила директорка міського водоканалу Валентина Давидчук.

За її словами, мова про відрізок труби від вулиці Авіаційної до вулиці Левитського (колишньої Колгоспної). Такі ремонтні роботи триватимуть близько двох місяців.

У коментарі “Гречці” начальник відділу по роботі із засобами масової інформації міськради Сергій Якунін зазначив, що завтра, 26 травня, на сесії міськради планують включити це питання до змін у бюджеті. 

Останні новини по темі
Видавали себе за впливових аграріїв: на Кіровоградщині чоловіків підозрюють у шахрайстві
343472528 627646842747452 2979462089079834617 n
Mur2.0
Ярмарок та благодійний концерт Alyona Alyona: простір «MИР 2.0» анонсував відкриття сезону
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024