У Голованівському райвідділі поліції встановили сучасну систему відеоспостереження

16:13, 01 Липня, 2023

У Голованівському районному відділі поліції розпочала роботу система відеоспостереження “Custody Records”.

Як повідомили у секторі комунікації Нацполіції Кіровоградської області, її презентували у Голованівському районному відділі, участь в ній взяли представники Офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини, керівництва Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції, ГУНП в Кіровоградській області, органів місцевого самоврядування і працівників регіонального центру з безоплатної правової допомоги, прокуратури та суду.

«Даний проєкт про справедливість і паритет сторін. За його допомоги забезпечується дотримання прав затриманих чи відвідувачів підрозділів поліції, і захист правоохоронців», – зазначив начальник Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України Руслан Горяченко.

Для впровадження системи у відділі поліції створили необхідні умови: облаштували кімнату слідчих дій, робоче місце адвоката чи захисника, кімнату для затриманих, забезпечили відеоспостереження та відеофіксацію всіх дій.

«Загалом систему «Custody Records» впроваджено у трьох підрозділах поліції та у чотирьох ізоляторах тимчасового тримання. До кінця року заплановано реалізацію проєкту в Олександрійському райвідділі», – зазначив очільник поліції області Роман Козьяков.

Як “Гречка” повідомляла раніше, в рамках впровадження системи «Custody Records» в підрозділах поліції, сучасну систему відеоспостереження встановили у Знам’янському ізоляторі тимчасового тримання № 4 та у Кропивницькому в ізоляторі тимчасового тримання.

Останні новини по темі
Врятували десятки життів: на Кіровоградщині фермер передав 18 автівок бійцям (ВІДЕО)
16f66a42da0349e631327006df2462ed
2dd25f326ed8be1a copy
На Кіровоградщині УПЦ МП похизувалася неіснуючою подякою від ЗСУ (ВІДЕО)
Читайте також

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024

У Кропивницькому у дитячому стоматологічному відділенні (колишня дитяча стоматполіклінка), яке тепер у структурі міської дитячої лікарні,  маленькі пацієнти змушені годинам...

17:50, 12 Червня, 2024