Журналіст The Wall Street Journal відвідав Кіровоградщину: пише книжку про Україну

16:02, 13 Липня, 2023

Журналіст The Wall Street Journal Джеймс Марсон пише книжку про Україну. Серед іншого до книги потрапить історія героя Небесної Сотні, фермера з Кіровоградщини Віктора Чміленка.

Джеймс Марсон. Фото з Facebook

Британець Джеймс Марсон вже багато років є кореспондентом видання в Україні. Зараз працює над книгою про Україну та її історію.

Ідея про книгу з’явилася у журналіста після подій Євромайдану та окупації Донбасу.

«Вирішив, що треба написати книжку, тому що у нас в Європі мало хто знає, що таке Україна. Почав писати, але згодом просто забракло часу», – сказав у коментарі «Гречці» Марсон.

Поштовхом продовжувати роботу стало повномасштабне вторгнення та заяви російського диктатора про те, що в України начебто немає історії. Відштовхуючись від цього, Марсон вирішив розказати про країну, її історію через сучасників.

Книга буде про історію України, але будуватиметься на текстах і персональних історіях простих і водночас непересічних українців.

У липні він відвідав Бобринецький район, поспілкувався із родиною Віктора Чміленка та побратимом Олексієм Цокаловим. Зараз автор продовжує збирати інші історії.

Поки домовленостей про публікацію книги із жодним із видавництв автор не має.

Раніше «Гречка» розповідала про видатного українського мандрівника-полярника Сергія Гордієнка, який вирушив у пішохідну експедицію-акцію від Дніпра до Говерли і назад через Кропивницький.

Останні новини по темі
У Кропивницькому демонтували два незаконних МАФи (АДРЕСИ)
maf demontaj
cerkva pravoslavna
Скільки нерухомості на Кіровоградщині належить УПЦ МП (ІНФОГРАФІКА)
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти....

16:43, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів-земляків.

16:38, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024