В Україні вперше затвердили однострій для військовослужбовиць (ФОТО)

14:58, 05 Серпня, 2023

В Україні вперше затвердили зразок літнього польового однострою для військовослужбовиць, який найближчим часом почнуть постачати армії.

Міністерство оборони України 5 серпня повідомило, що затвердили зразок військового літнього польового костюма для жінок. Станом на сьогодні в лавах Збройних Сил України служать близько 42 тисяч жінок, проте їх досі забезпечують формою, орієнтованою на фізіологічні особливості будови чоловічого тіла. Через це військовослужбовицям доводиться перешивати одяг або замовляти собі індивідуальний пошив однострою власним коштом.

Forma ginok litnya1

Це вперше в країні форма для військовослужбовиць була офіційно затверджена для забезпечення армії.

«Технічна специфікація та зразок-еталон моделі  костюма літнього польового для військовослужбовиць вже затверджені. Тож найближчим часом будуть розпочаті відповідні процедури закупівель та постачання у війська», – повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

Forma ginok litnya4

Forma ginok litnya3

Міністр додав, що наразі вже є декілька зразків бронежилетів для жінок, які наразі проходять випробування.

«Після відповідних випробувань буде затверджено зразки-еталони бронежилетів. Зрештою, наші захисниці матимуть можливість отримати й засоби індивідуального захисту відповідно до своїх антропометричних даних», – зазначив Олексій Резніков.

Фото: Міністерство оборони України.

Раніше «Гречка» розповідала, як у Кропивницькому створили бренд і шиють одяг для військовослужбовиць.

Останні новини по темі
Як вгамувати спрагу під час спеки: рецепт домашнього лимонаду з апельсином від Клопотенка
Lumonad
Torohtiy
Мальдіви – не Болгарія: в «Слузі народу» прокоментували поїздки нардепа з Кропивницького за кордон під час війни
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти....

16:43, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів-земляків.

16:38, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024