Гайворонський стадіон спортшколи збираються реконструювати за 5,2 мільйони

14:42, 08 Жовтня, 2023

Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа на Кіровоградщині, яка є комунальним закладом, збирається реконструювати місцевий стадіон – на це передбачили 5 297 097 гривень. Фірма, з якою є намір підписати договір за результатами аукціону, запропонувала ціну всього на 1120 гривень менше від стартової.

Згідно з інформацією у системі Prozorro, тендер проводили у форматі пониження ціни. Стартова ціна становила 5 297 097 гривень, а крок пониження за умовами аукціону – 1% від суми, тобто 52 970 гривень 98 копійок.

На тендер була надіслана одна пропозиція – від ТОВ «Дитяче та спортивне обладнання», які запропонували виконати роботи за 5 295 976 гривень 43 копійки. Ця сума менше від стартової на 1120 гривень і 57 копійок.

Станом на 8 жовтня опублікований намір підписати договір з «Дитячим та спортивним обладнанням».

Як зазначають «Наші гроші», у кошторисі, який запропоновала фірма-учасниця аукціону, є потенційні переплати. Наприклад, синтетичну траву пропонують вартістю 650 гривень за квадратний метр, хоча ринкова ціна становить близько 485 гривень. Також ціни, вищі за ринкові, запропонували за стовпи для монтажу огорожі та поліуретановий клей.

«Лише на вказаних витратних матеріалах замовник може переплатити трохи більше 201 тисячі гривень», – йдеться у матеріалі.

Також у публікації зазначають, що до Даржаудитслужби написали два звернення, в яких вказали, що закупівля дороговартісних робіт під час повномасштабної війни є недоцільним. Станом на 8 жовтня відповіді на звернення від Держаудитслужби ще не надані.

Як повідомляла «Гречка», відділ освіти Помічнянської міськради планує укласти угоду про ремонт протирадіаційного укриття з ФОПом, який є обвинуваченим у розтраті по іншій закупівлі, яку проводила Помічнянська міськрада.

Останні новини по темі
Спецтехніка, установки і жива сила: спецпризначенці показали результати “жнив” на Запорізькому напрямку (ВІДЕО)
45 copy
Stroke Riskometer
Безкоштовний додаток для розрахунку ризиків інсульту став доступний українською
Читайте також

Селище Нове, що у Кропивницькій громаді, приєднують до міста Кропивницького.

16:37, 28 Травня, 2024

На Кіровоградщині державній реєстраторці оголосили про підозру за фактом зловживання повноваженнями....

15:52, 28 Травня, 2024

Відтепер у Кропивницькому діятимуть єдині правила розміщення літніх майданчиків для місцевих бізнесів....

14:54, 28 Травня, 2024