Кіровоградщина вийшла у лідери за залученням молоді до місцевої політики (ІНФОГРАФІКА)

13:02, 27 Січня, 2024

Кіровоградська область вийшла у лідери за кількістю утворених молодіжних рад на місцевих рівнях та за кількістю залучених до них людей.

Про це повідомило Міністерство молоді та спорту. Згідно з результатами аналізу, проведеного у грудні 2023 року, в Україні налічується загалом 410 молодіжних рад з яких 19 діють на регіональному рівні, а інші – на місцевих.

«Метою є залучення молоді до формування та реалізації політики на регіональному та місцевому рівнях. Це є виявленням демократії для молоді, можливістю знайти проактивних однодумців та разом впливати на рішення регіонального чи місцевого рівнів задля ефективного розвитку громад», – зазначають у міністерстві.

Найбільше молодіжних рад діють у Кіровоградській області – 37. У Львівській області створено 30 молодіжних рад і 27 – у Дніпропетровській.

Також Кіровоградщина вийшла у трійку лідерів за кількістю людей, залучених до молодіжних рад. Загалом у таких радах в Україні нараховується 7029 молодих людей, з яких:

  • 534 людини –  в молодіжних радах Львівської області,
  • 527 людини – в радах Кіровоградщини,
  • 490 людей – в радах Київщини.

Якщо порівнювати з 2021 роком, то в Україні стало на 55 молодіжних рад більше.

Раніше «Гречка» повідомляла, що студентка та учениця із Кіровоградщини стали переможницями у Міжнародному мовно-літературного конкурсі імені Тараса Шевченка. Обом призначили стипендії.

Останні новини по темі
Програма ЮНІСЕФ оголосила набір для молоді Кіровоградщини: як зареєструватися
“Хочу бути потрібним”: історія ветерана, який до останнього хотів повернутися на фронт
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024