На Кіровоградщині відбувся дитячий чемпіонат з риболовлі (ФОТО)

Днями на ставковій водоймі в селі Микільське Світловодського району Кіровоградської області Кіровоградрибоохороною, громадською організацією «Асоціація рибалок Світловодщини» за підтримки Світловодської районної державної адміністрації було проведено II –й дитячий чемпіонат Світловодського району з літньої рибалки на літню поплавкову вудку.
Участь у чемпіонаті взяли вихованці дитячого будинку сімейного типу «Рідна оселя», опікуном яких є Віктор Ткаченко.
Переможців та учасників було нагороджено Грамотами ГО «Асоціації рибалок Світловодщини» та медалями, ну а по закінченню змагань дітей чекали смачні гостинці – рибацька каша, приготована для них дорослими на вогнищі та солодощі.
Основними завданнями заходу є популяризація і розвиток риболовного спорту, активного відпочинку та здорового способу життя, пропаганда культури рибалки і дбайливого відношення до природи.

За матеріалами прес-служби Кіровоградрибохорони



