Поверх Гайворонської лікарні ремонтують за 5,6 мільйона: хто отримав підряд

12:49, 08 Березня, 2024

У міській лікарні Гайворона ремонтують перший поверх терапевтичного корпусу за 5,6 мільйона гривень. Договір із підрядником уклали 18 грудня 2023 року і до кінця минулого року йому виділили майже 5 мільйонів гривень, роботи ж він повинен виконати до кінця грудня поточного, 2024 року.

Як з’ясувала коресподентка “Гречки” у системі Prozorro, тендер на ремонт у лікарні оголосили 6 грудня 2023 року. Угоду з підрядником підписали 18 грудня.

Замовник, Гайворонська міська лікарня, готовий був віддати за капремонт 5 703 268 гривень. Пропозиція надійшла лише від одного підприємства – ФОП Аветян Агарон Рафикович. Підряд він запропонував виконати за 5 627 229 гривень.

30 січня 2024 року Держаудитслужба оголосила, що починає моніторинг закупівлі. За його результатами аудитори просили надати пояснення стосовно того, чим обгрунтований бюджет закупівлі, чому у договорі не оприлюднено Додатку 3, в якому мав бути план робіт та їх фінансування та чи укладали додаткову угоду із підрядником.

Замовник пояснив, що бюджет формували на основі затвердженого проєкту, кошторису та обсягу робіт. Щодо плану робіт та їх фінансування, то замовник вказав, що їх оприлюднили окремими пунктами у Додатку 1. Також пояснили, що 27 січня уклали додаткову угоду.

Держаудитслужба оприлюднила висновок, що порушень не знайдено.

Підряд перехідний із 2023 року на 2024 рік. Кінцевий строк виконання робіт вказано 20 грудня 2024 року.

Зазначимо, у додатковій угоді вказано, що на 2023 рік фінасування капремонту склало  4 758 612 гривень (договір уклали 18 грудня, тобто виділена сума на 13 днів до закінчення року). На 2024 рік на підряд розраховано 868 617 гривень.

Згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol, ФОП ФОП Аветян Агарон Рафикович діє понад 8 років. Зареєстрований ФОП у колишньому Благовіщенському районі, Кіровоградської області. Основним видом діяльності вказано “Будівництво доріг і автострад”. Серед переліку інших видів діяльності – “Будівництво житлових і нежитлових будівель”.

Протягом 2023 року ФОП отримав підрядів по держзакупівлях на майже 15 мільйонів гривень. Переважна їх більшість у Гайвороні. Зокрема це ж підприємство ремонтувало і приміщення лабораторії Гайворонської міськлікарні за 6,8 мільйонів. А також кілька поточних ремонтів доріг та автобусних зупинок у тому ж таки Гайвороні.

Крім того, Агарон Рафикович Аветян є бенефеціарним власником фірми ТОВ «АА-ТАШИР», яка стала єдиним учасником у тендері на будівництво Алеї слави у Гайвороні.

Агарон Рафикович Аветян проживає у селі Синьки Голованівського району, проте є громадянином Білорусі – країни, яка допомагає агресору.

Нагадаємо, раніше “Гречка” повідомляла що в Олександрівській лікарні за 6 днів відремонтували палату та поставили вікна, витративши на це понад мільйон. Також у Світловодській лікарні за тиждень відремонтували відділення за 1,2 мільйона.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття - можеш подякувати авторці гривнею

Останні новини по темі
В Олександрівській громаді горів будинок культури
Бот для купівлі квитків на поїзд
Укрзалізниця запустила сервіс відстеження вільних місць у поїздах: як скористатися
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024