Сервісний центр МВС Кіровоградської області доєднали до спільного підрозділу: що зміниться

15:06, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізації. 

Як зазначають на офіційному сайті регіонального сервісного центру МВС, наразі проводиться технічне налаштування для забезпечення ефективної роботи структури. Тому протягом кількох днів у сервісних центрах МВС Вінницької області можливо спостерігатимуться затримки у наданні адміністративних послуг. 

У коментарі “Гречці” спеціаліст зі звʼязків із громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Кіровоградській області Сергій Воскобойник повідомив, що наразі у зв’язку з реорганізацією структурних підрозділів всієї системи МВС, обласний сервісний центр об’єднали з Вінницьким та Черкаським. Так, відсьогодні, 20 лютого, це буде один підрозділ.

За його словами, наразі в один підрозділ об’єднались західні регіони (Львівська, Закарпатська, Волинська області), південні (Одеська, Миколаївська, Херсонська області) та східні. Структурні підрозділи реорганізуються і керівництво зміниться. Керівництво територіально знаходитиметься у Вінниці, а в Черкаській та Кіровоградській областях будуть заступники.

Так, згідно із наказом головного сервісного центру заступником керівника в Кіровоградській області буде Сергій Пижов, а начальником об’єднаного підрозділу буде Сергій Гайду.

“Зміна структури підрозділу сервісного центру МВС не відобразиться на отриманні адміністративних послуг для громадян.  В плані послуг все як було, так і залишається.  Громадянам доступні послуги з реєстрації автівок, складання іспитів, обмін національного та видача міжнародного посвідчення водія. Просто зміниться колектив, під час реорганізації деякі працівники не прийматимуться на роботу”, – уточнив він. 

Як “Гречка” раніше повідомляла, чи можна користуватися протермінованим посвідченням водія під час воєнного стану.

Останні новини по темі
Приніс підроблену довідку в ТЦК: на Кіровоградщині ухилянту оголосили вирок
Суд ухилянт довідка ВЛК ілюстрація
Скільки років потрібно працювати, щоб купити квартиру у Кропивницькому
Читайте також

В громадах Кіровоградщини родинам полеглих воїнів передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно....

17:06, 21 Квітня, 2024

Роман Червінський, якого обвинувачують у перевищенні повноважень і якого мали відпустити з-під варти 19 квітня, вже другу добу не виходить на зв’язок. Про його місцезнаходження ...

17:01, 21 Квітня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

16:37, 21 Квітня, 2024