Захисника з Кіровоградщини відзначили нагородою Головнокомандувача ЗСУ

16:46, 21 Червня, 2024

Військовослужбовця родом з Кропивницького Романа Висоцького відзначили нагородою Головнокомандувача Збройних сил України. Захисника нагородили почесним нагрудним знаком “Золотий хрест”.

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградського ТЦК та СП, капітан медичної служби родом з Кропивницького Роман Висоцький з серпня 2022 року стоїть на захисті держави. За час служби у військовій частині він зарекомендував себе як відповідальний, обізнаний і ініціативний військовослужбовець.

“Він виконує надзвичайно важливу роль в евакуації поранених і збереженні життя нашого особового складу. Його особистий приклад добросовісного ставлення до військового обов’язку та витримки надихає багатьох, його сміливі й виважені рішення неодноразово сприяли успішному рятуванню життів під час виконання бойових завдань підрозділу”, – йдеться в дописі.

У 2023 році його високий професіоналізм, дисципліна та бездоганність військової служби були відзначені нагородами. Міноборони України нагородило захисника нагрудним знаком “За зразкову службу”, а Головнокомандувач Збройних Сил України вручив йому “Срібний хрест” за успішне планування та реалізацію завдань під час керування особовим складом у бою.

Як “Гречка” раніше повідомляла, військовослужбовця з Помічнянської громади, що на Кіровоградщині, Іллю Орлова відзначили нагородою Головнокомандувача Збройних сил України. Захисника 1990 року народження нагородили почесним нагрудним знаком “Золотий хрест”.

Останні новини по темі
Нагадування про ціну свободи: у Кропивницькому відкрили виставку портретів загиблих героїв
Відійшли до небесного війська: дві громади із Кіровоградщини повідомили про загибель захисників
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024