МОЗ перегляне перелік хвороб при яких не можна водити авто

20:22, 13 Березня, 2018

МОЗ України розпочало перегляд переліку медичних протипоказань для керування транспортними засобами, аби спростити його та привести у відповідність до європейських стандартів.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України підготував проект наказу щодо переліку медичних протипоказань для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, який наразі знаходиться на громадському обговоренні.

До 26 березня Міністерство приймає від усіх зацікавлених сторін зауваження та пропозиції, які по завершенню громадського обговорення будуть опрацьовані.

Нагадаємо, наразі згідно переліку МОЗ, через певні гінекологічні хвороби, наприклад, випадання матки чи розрив промежини, могли б заборонити бути водієм. Також індивідуально лікар вирішує чи можна допускати до водіння людину з виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки, хронічним захворюванням печінки, жовчовивідної системи, підшлункової залози з частими загостреннями.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: через борги з аліментів чоловік позбувся частини будинку
KARTT1
Медкарти для вступу в школу та дитсадок скасували
Читайте також

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024

В Олександрії, що на Кіровоградщині, облаштували і відкрили молодіжний простір “Другий поверх”....

12:48, 4 Березня, 2024

Поблизу Гайворона, що на Кіровоградщині, у суботу, 2 березня, сталася смертельна ДТП.

12:00, 4 Березня, 2024