Медик з Кіровоградщини отримав звання “Заслуженого лікаря України”

15:03, 25 Серпня, 2015

Завідувач Приютівська амбулаторії загальної практики – сімейної медицини Андрій Данилюк нагороджений званням “Заслужений лікар України”.

 

Про це повідомляє “Моя Олександрія”.

Про це йдеться в Указі Президента №491 / 2 015 “Про присвоєння державних нагород до Дня Незалежності України”.

Колеги вважають, що такого визнання 57-річний селищний медик заслуговує. Данилюк працює в Приютівці більше тридцяти років.

“Він знає в селищі всіх людей і завжди прямо дивиться їм в очі, тому що є порядним, інтелігентним і компетентним”, – характеризує лауреата головлікар Олександрійської райлікарні Валентина Гарагуля.

Спеціалізація Данилюка – лікар-терапевт, організатор охорони здоров’я. Разом з тим, він відмінний уролог-діагност, хірург, педіатр, освоїв і працює на УЗД-апараті, якісно розшифровує кардіограми.

Приютівська амбулаторія має 10 ліжок стаціонару, євроремонт, власний УЗД-апарат, що працює рентген, сучасну лабораторію, два стоматкабінету, санітарний транспорт. Медики амбулаторії пройшли перенавчання на сімейного лікаря.

 
Останні новини по темі
У Знам’янці і Олександрії відбувся парад вишиванок (ФОТО)
Автопробіг до Дня прапора у Кіровограді (ВІДЕО)
Читайте також

Спортсмени з Кіровоградщини взяли участь у Спартакіаді “Повір у себе” та вибороли призові місця з греко-римської та вільної боротьби серед дітей з порушенням слуху....

14:01, 20 Червня, 2024

На Кіровоградщині судитимуть директора одного з підприємств за фактом заволодіння бюджетними грошима....

13:05, 20 Червня, 2024

Кропивницька лікарка створила комікс, у якому в колаборації із лікарями з різних куточків України, із яскравими ілюстраціями розвінчують  міфи та доносять факти і лайфхаки ...

13:00, 20 Червня, 2024