Топ-5 популярних брендових годинників, які носять чоловіки

15:28, 30 Січня, 2018
Топ-5 популярних брендів

Чоловіка прикрашають шрами і…наручний годинник. Інші «легальні» чоловічі прикраси питання для багатьох спірне. Чому? Одним з численних варіантів відповіді є властивий чоловікам функціональний підхід: вони насамперед шукають користь, а який толк в прикрасах? Інша справа чоловічий годинник. Вони і час підкажуть, і про матеріальний статус власника натякнуть, і продемонструють його бездоганний смак.

Безумовно, це один із кращих інструментів, здатних підкреслити індивідуальність, тому вибір брендових моделей не просто дивує, шокує. Наочне підтвердження тому інтернет-магазин Імідж. В його каталозі представлені годинники відомих світових брендів, що відрізняються стильовим виконанням (класика, спорт, casual), набором додаткових функцій і масою інших, що впливають на вибір технічних характеристик.

 

Що визначає вибір споживачів?

Безумовно, він залежить від особистих переваг, проте фактори, що на них впливають, відомі. Серед них:
• Найголовніший  – авторитет торгової марки, іншими словами, чим популярніший бренд, тим вищий на нього попит;
• Вартість. В умовах непростої економічної ситуації демократична ціна багато в чому визначає вибір;
• Вже наявний досвід експлуатації. Є більше шансів, що буде обрана та модель, якість якої випробувано «власноруч» або кимось з близького оточення
• Багатий модельний ряд. Різноманітність завжди приваблює і спонукає до покупки чогось нового.
Можливо, комусь полегшить вибір рейтинг найпопулярніших серед чоловіків годинників, складений експертами на основі аналізу продажів, проведених опитувань та соціологічних досліджень.

Рейтинг брендових годинників

Топ-5 популярних брендів
Отже, на першому місці Casio – японський бренд, історія успіху почалася з електронних калькуляторів і годинників, які стали синонімом японської якості, точності та функціональності. Українці цінують Касіо за високу ступінь надійності, оригінальність, різноманіття модельного ряду і багатоликість, що дозволяє вибрати хронометр в будь-якому стилі і виконанні. Приємним бонусом виступають додаткові функції годинників, полегшують підкорення спортивних вершин, необхідні в подорожі і екстремальних ситуаціях.

Топ-5 популярних брендів
Tissot – ім’я, що стало втіленням поняття «швейцарські годинники». Елегантно, стильно, надійно. Причому всі ці переваги відносяться до моделей, орієнтованих на споживачів різного віку і матеріального достатку. Тому в асортименті марки представлені спортивні, класичні і ювелірні моделі, інкрустовані рубінами і діамантами. Один з незначних «мінусів» – невелика, в порівнянні з Casio, функціональність.

Топ-5 популярних брендів
Diesel це італійський бренд, орієнтований на молодь, тому його «візитною карткою» є молодіжний дизайн, часто втілений у збільшених розмірах, незвичайному оформленні корпусу і циферблату, а також в яскравих різнокольорових рішеннях. Переважаючий стиль годинників – casual.

Топ-5 популярних брендів
Годинники фірми Breitling представляють швейцарську якість. І цим все сказано. Високі експлуатаційні характеристики цих хронометрів обумовлені тим, що філософія бренду нерозривно пов’язана з авіацією, а тому вони завжди позиціонувалися і позиціонуються як самі точні і надійні механізми.

Годинник Omega це теж швейцарський бренд, цікавий не тільки традиціями якості, але й тим, що став свідком багатьох історичних подій. Наприклад, олімпійських ігор 1932 року і першого польоту на Місяць (відомо, що Луї Армстронг носив саме ці годинники). Так що у власника або власниці Омега є шанс доторкнутися до легенди.

Робити вибір складно, страшно, але так цікаво! Представлений рейтинг не зробить його за вас, але, можливо, підкаже, в якому напрямку шукати.

 

Останні новини по темі

9 порад як ефективно поєднувати кілька робіт

Скільки коштує горох у маркетах Кропивницького (ІНФОРГАФІКА)

Читайте також

Шукаєте ідеальне рішення для смачної та швидкої доставки їжі  в Одесі? Онлайн-ресторан “Вилки ...

18:22, 3 Грудня, 2023

Кропивничан запрошують долучитись до курсу “Калиномовці”, який доступний в Telegram-платформі. ...

18:20, 3 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком ...

16:38, 3 Грудня, 2023