Вибираємо зручні офісні крісла для працівників
Якщо офісний працівник відчуває дискомфорт, перебуваючи на робочому місці, високого рівня продуктивності від нього чекати не варто. Завдання керівника – забезпечити зручні умови: щоб це зробити, варто надати працівникам комфортні меблі. У цьому матеріалі ми надамо рекомендації щодо правильного вибору офісного крісла.
Як зробити правильний вибір
Головна частина крісла – сидіння; під час роботи ноги мають комфортно діставати до підлоги. Є такий стандарт: між колінними впадинами та краєм сидіння повинна бути відстань в долоню. Категорично заборонено сидіти в кріслі, яке «впивається» у впадини. Такий ефект створює тиск на судини, результат – поганий кровообіг в ногах, біль, дискомфорт.
Особливу увагу звертайте на спинку, адже хребет першим починає боліти, якщо людина знаходиться у некомфортній позі. Варто запам’ятати просте правило: чим більше є точок дотикання тіла на спинки, тим краще. У даних умовах хребет отримує ефективну підтримку. Добре, якщо крісло має вигин у районі попереку, корисними є виступи по бокам спинки крісла. Загалом, велика кількість підтримуючих елементів – це дуже добре. Крісла з нижче перерахованими опціями ви можете купити в інтернет-магазині «Фешемебельний»: перейдіть за посиланням https://feshmebel.com.ua/ofis/kresla-ofisnie/ та замовте доставку. На фото ви можете бачити приклад такої моделі.
Питання з підлокітниками дискусійне: є думка, що якщо працівник виконує «комп’ютерну» роботу, від них можна відмовитися, адже його руки майже завжди знаходяться на робочому столі. Але якщо підлокітники не порушують візуальну картину офісу, все ж краще купити крісло з цими елементами.
Підголівник потрібен людям, які багато працюють, – час від часу можна зручно відкидатися назад і відновлювати сили.
Вибираючи хрестовину, враховуйте масу людини, яка буде сидіти в кріслі. Пластикові моделі мають ліміт до 120 кг. Це не означає, що деталь відразу зламається, якщо в крісло сяде важчий працівник, – доведеться періодично міняти хрестовину. Якщо маса людини більша, рекомендуємо надати перевагу металевій хрестовині.
Визначтесь з потрібними механізмами, бажано, щоби був повний «комплект».
- Поворотний механізм. В запалі роботи часто доводиться шукати в кабінеті яку-небудь річ. Буде добре, якщо працівникові не доведеться витрачати час на те, щоб встати з крісла.
- Підйомний механізм, або газліфт. Купивши такі меблі, вам не доведеться турбуватися про відповідність крісла зросту працівника, адже це універсальні моделі.
- Колеса. Роблять крісло в рази більш мобільним. Крім того, колеса полегшують процес пересування меблів: з цією задачею справиться навіть дитина.
Висновок
Звертайте увагу на наступні критерії: контактність спинки, відстань від краю сидіння до колін, наявність підлокітника та підголівника, матеріал хрестовини та функціонал крісла. Правильно визначившись з даними критеріями, ви неодмінно купите саме те крісло, яке вам потрібне.