У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO

10:50, 23 Серпня, 2019
РЕКЛАМА

Купувати офіційну техніку і електроніку в Кропивницькому стало значно простіше.

Офіційної техніки і електроніки в Кропивницькому стало більше. 23 серпня в місті відкрився магазин MOYO. Крім смартфонів, ноутбуків та іншої портативної електроніки в ньому представлена побутова техніка, електротранспорт та системи розумного будинку. Магазин почав роботу за адресою вул. Юрія Коваленка, 2а і став першим «представництвом» MOYO в Кропивницькому.

Ключовою особливістю мережі магазинів MOYO є те, що в ній продається тільки офіційна техніка з повним пакетом гарантійного та післягарантійного обслуговування. Так, покупець отримує професійну консультацію, сервісні послуги, прийом техніки на гарантійний ремонт, проведення негарантійного ремонту та обслуговування техніки, а також викуп за програмою Trade-in. Таким чином MOYO забезпечує повний цикл купівельних потреб з повним дотриманням українського законодавства і прав споживачів.

Однією з ключових цінностей MOYO є турбота про покупця. Так, якщо чогось не виявиться в наявності, його безкоштовно доставлять в магазин за запитом. Крім того, можлива безкоштовна доставка (pick-up) практично всього асортименту товарів, представленого на сайті moyo.ua, включаючи дитячі іграшки, товари для дому, інструменти та багато іншого.

Про компанію
MOYO – мережа роздрібних магазинів техніки та електроніки. Перший магазин MOYO почав роботу в 2009 році, а сьогодні мережа налічує вже 49 торгових точок, розташованих в 26 містах по всій Україні. У магазинах MOYO і на сайті moyo.ua покупцеві пропонує широкий асортимент техніки та електроніки, велика і дрібна побутова техніка, дитячі товари, електротранспорт і багато іншого. MOYO – одна з небагатьох мереж, яка торгує виключно офіційною технікою з повним дотриманням українського законодавства, а також пропонує покупцям унікальний сервіс та послуги.

MOYO. Надійно. офіційно

Останні новини по темі
Скільки субсидії отримали жителі Кіровоградщини за півроку
0B1mMBbUpGQBg2GppuPt.w695
prap6 copy
У Кропивницькому відбулись урочистості до Дня прапора (ФОТО)
Читайте також

Сьогодні, 26 лютого, у Кропивницькому повідомили про смерть місцевого 32-річного блогера Юрія Ворожка. На момент смерті він був на тренуванні в одному із спорткомплексів міста....

18:07, 26 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

16:57, 26 Лютого, 2024

Сьогодні, 26 лютого, на Кіровоградщині була оголошена повітряна тривога, водночас у сусідніх областях її не оголосили. Як виявилося, це через ворожий безпілотник, який виявили н...

16:46, 26 Лютого, 2024