5 приладів, які дозволяють зробити житло комфортабельним: бойлер, витяжка та інша техніка

11:40, 11 Листопада, 2020

Від рівня комфортабельності житла залежить самопочуття та навіть стан здоров’я його мешканців. Тому встановлення бойлерів та інших приладів, які впливають на мікроклімат — цілком логічне та раціональне рішення.

 

Нижче представлений топ функціональних девайсів, монтаж яких допомагає перетворити помешкання у максимально комфортабельне. 

Накопичувальний водонагрівач

Доступний в MOYO бойлер ARISTON або водонагрівач з баком від будь-якого іншого бренду — рішення, яке чудово підходить на роль основного джерела гарячої води. Його можна встановити навіть у приміщенні, не під’єднаному до централізованої мережі гарячого водопостачання. 

Переваги накопичувальних бойлерів.

  • Енергоефективність
  • Універсальність
  • Надійність і безпечність
  • Зручне керування

Витяжка

У боротьбі з неприємними запахами, а також жиром і брудом на кухні, всі засоби хороші. Але найкращий — електрична витяжка купольного, телескопічного або будь-якого іншого типу. Вона потрібна:

  • для усунення ароматів, які з’являються під час приготування їжі;
  • відведення забрудненого повітря за межі приміщення або ж його очищення (рециркуляція);
  • захисту робочих поверхонь від накопичення жиру та бруду.

З витяжкою на кухні значно легше дихати. А цей фактор не може не впливати на рівень комфорту.

Робот-пилосос

Роботизований девайс для прибирання — рішення для тих, які не мають часу на щоденне сухе й вологе прибирання. Такий пилотяг здатен впоратися самостійно — достатньо налаштувати й увімкнути його, а далі можна займатися власними справами. Робот з легкістю прибере навіть у складнодоступних зонах — під ліжками чи шафами.

Кондиціонер

До приладів, які впливають на найважливіші параметри мікроклімату, належать кондиціонери. Вони здатні зробити житло комфортабельнішим в будь-який період року. Особливо, якщо мова йде про моделі, що можуть функціонувати відразу в кількох режимах (охолодження та нагрів повітря, підтримання стабільної температури, іонізація й фільтрація).

Посудомийна машина

Бере на себе частину повсякденних обов’язків. Вона дозволяє вивільнити час для саморозвитку, відпочинку чи спілкування з родиною.

Посудомийний агрегат з функцією половинного завантаження — це «+100» до комфорту звичайного житла, а точніше — кухні.

Також зробити умови проживання у квартирі чи будинку максимально комфортними допомагають зволожувачі повітря, витяжні вентилятори, системи розумного освітлення, сушильні машини та функціональні кухонні пристрої.

 

Реклама

Останні новини по темі
Шкода, що ми не АТБ: у Кропивницькому на протест вийшли представники кафе і ресторанів (ФОТО)
1
maska copy
Жителям Кіровоградщини розповіли чи є різниця якою стороною носити маску
Читайте також

В Кіровоградській області розпочалися конкурси на посади інспекторів «Служби освітньої безпеки». Анкети прийматимуть із 17 до 30 червня 2024 року включно....

11:08, 18 Червня, 2024

Щоденник — один із різновидів поліграфічної продукції, який має формат книги та призначений для ведення щоденних записів. Він представляє собою стильний аксесуар ділової людини ...

10:17, 18 Червня, 2024

Вибір риболовних приманок – одна з найважливіших умов для успішної ловлі. Саме наживка здатна привернути увагу риби та спонукати її до клювання. Якщо з нею буде щось не так – га...

09:23, 18 Червня, 2024