«Файно Маркет» влаштував міні-свято для дітей переселенців

15:13, 04 Травня, 2022

 

Із перших днів воєнного вторгнення спортивна база «Борець», що у Кропивницькому займається прихистком переселенців. Люди залишалися на ночівлю та їхали далі, а тепер на базі «Борець» проживає 55 осіб, із них близько 20 дітей. В основному це переселенці із Рубіжного, Херсону, Сєвєродонецька, які втратили житло.

 

«Борець» намагається задовольнити у повному обсязі потреби переміщених осіб, забезпечуючи їх житлом, їжею, базовими речами. Саме зараз там тривають ремонтні роботи ще однієї кімнати для розміщення щонайменше трьох родин.

Крім того, вони ще й розвозять обіди для територіальної оборони.

За словами керівника Євгена Скирди, більшість мешканців уже влаштувалися на роботу. А діток намагаються займати корисними справами.

У суботу, 30 квітня, мережа магазинів «Файно Маркет» завітала до спортивного клубу «Борець» та влаштували міні-свято. Дітей розважали веселі аніматори, які дарували хороший настрій.

Крім цього, «Файно Маркет» на потреби клубу відвіз макарони, цукор, спеції, побутову хімію та солодощі.

– Це наш маленький вклад у добру справу, яку започаткував спортклуб. Дуже раді, що змогли розважити малечу. Ми й надалі підтримуватимемо спортивний клуб «Борець» до чого й закликаємо решту. Зараз місцевий бізнес має бути максимально соціально-відповідальним, – коментують у мережі.

Реклама

 

Останні новини по темі
Чи мають право на пенсію родичі зниклого безвісти?
pensia
dekomun 0
Декомунізація триває: у Кропивницькому прибрали «власть совєтам» (ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому відбулося перше безоплатне заняття для студентів «Медіашкола». Спікерками стали редакторка та журналістка «Гречки»....

17:47, 22 Лютого, 2024

Місто Кропивницький, як і багато інших міст України, постійно розвивається та пропонує різноманітні можливості для своїх мешканців. Особливо це стосується сфери зайнятості, де к...

17:41, 22 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків.

17:38, 22 Лютого, 2024