Анонси

Новітні технології в сільському господарстві: жителів Кіровоградщини запрошують на навчання

. 1069

Жителів Кіровоградщини запрошують на курси, де навчатимуть новітніх технології в обробітку землі тваринництві, та й загалом у сфері сільського господарства. Для безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості, навчання відбуватиметься безкоштовно.

294 nov programi kursv tslo

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, наразі вони організовують курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Новітні прогресивні технології на сільськогосподарському підприємстві».

За короткий термін на курсах можна опанувати:

  • основи галузевої економіки і підприємництва;
  • використання інноваційних технологій у рослинництві;
  • використання інноваційних технологій у тваринництві.

Навчання стартує 8 серпня на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Бажаючі пройти навчання повинні мати:

  • освіту професійно-технічну;
  • вік не менше 18 років;
  • медичну довідка.

Для безробітних громадян Кіровоградщини, які зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання здійснюватиметься безкоштовно за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Деталі можна дізнатися за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру за місцем вашого перебування. Контакти тут.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, за цим посиланням.

Нагадаємо, у Кропивницькому вперше відбудеться базовий курс із вивчення китайської мови. Навчання розраховане виключно на дорослу аудиторію. Старт вже 12 серпня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама