«Вокальна кузня» накувала нових талантів

12:19, 20 Грудня, 2012

19 грудня 15:00 – з дверей актової зали педуніверситету лунають пісні і радісні голоси гостей заходу, себто студентів, які замість того, щоб гризти граніт науки перед сесією, вирішили урізноманітнити своє нелегке життя. Після довгого налаштування апаратури, світлотехніки о 15:17 на сцені нарешті щось зарухалося. З цього моменту почалося довгоочікуване дійство, чудо-феєрія – фінал співочого шоу «Вокальна кузня», який проводиться вже вдруге у стінах КДПУ ім. В. Винниченка.

За титул Голос університету – 2012 змагалися 10 учасників. На жаль, більшість з них були студентами мистецького факультету (студенти 5 курсу Ігор Ілючек, Сергій Шевченко, Світлана Маркович, студентка 4 курсу Мар’яна КозонакКіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Вокальна кузня» накувала нових талантів та представниці 1 курсу Наталія Синенька та Тетяна Кондратенко), тож можна сказати, що боротьба була запеклою, адже в ній брали участь майже професіонали. Та незважаючи на перевагу музпєду, очі і вуха глядачів радували (варто сказати, що робили це на рівні з мистецьким!!!) студенти й інших факультетів: майбутні історики Єлизавета Бабіна й Ірина Заніздра, філолог і КВН-щиця Наталія Шевченко та знавець іноземних мов Анастасія Поліщук.

Нововведенням 2 сезону «Вокальної кузні» були ролики про самих учасників, що були схожі на звичайні life-story, що сьогодні використовують в кожному співочому шоу на ТБ.  Окремого слова заслуговує і забезпечення зали світлом, що посилювало ефект казковості, пристрасті, суму й хвилювань,  про які співали у піснях.

Учасники виконували по дві пісні – українською мовою та будь-якою іншою. На жаль, підбірка пісень була не такою вже і різноманітною, до того ж лунали уже давно відомі пісні, які протягом багатьох років вже співали-переспівали.  Не потурбувалися організатори і про постановки – у  порівнянні з минулорічним конкурсом їх було набагато менше. Ще одним  немало важливим мінусом свята були й несправності з мікрофонами, та це не вплинуло на результат оцінювання виступів журі. До речі, до складу останніх входили Алла Ростригіна – викладач мистецького факультету, Ігор Спінул – керівник  ансамблю бального танцю «Конвалія», Андрій Богданович – перший заступник генерального директора  КОДТРК, Анатолій Коротков – народний артист України та Сергій Дьомін – заслужений артист України.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info «Вокальна кузня» накувала нових талантів

Розряджали обстановку активні і веселі ведучі – Володимир Живицький та Ігор Марченко.  Під час підрахунків оцінок вони навіть виконали пісні. Ну…хто як міг.

Результати 2 сезону «Вокальної кузні» стали такими: Приз глядацьких симпатій отримала Єлизавета Бабіна, 3 місце – Ігор Ілючек, який, до речі у минулому році отримав Приз глядацьких симпатій, 2 місце – Наталія Шевченко (на минулому сезоні Наталка зайняла 3 місце). Титул «Голос університету – 2012» отримала студентка мистецького факультету Мар’яна Козонак. Інші учасники були нагороджені дипломами фіналістів конкурсу.

Чи буде ще один сезон кузні співочих талантів не може сказати ніхто. Та думаю останню конкурсну пісню «Show must go on» у виконанні Ігоря Ілючека можна вважати натяком на 3 сезон. Зрештою, час покаже.

Дубина Світлана
Фото Поліни Сандерс

Останні новини по темі
У Кіровограді з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу
У Кіровограді з'явився ще один дитячий будинок сімейного типу
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Більше 2 тисяч маленьких кіровоградців до Дня Святого Миколая отримали подарунки від Миколи Онула(ФОТО)
У день святого Миколая Микола Онул обдарував маленьких кіровоградців(ФОТО)
Читайте також

У Кропивницькому сьогодні, 19 травня, вшанували пам’ять жертв політичних репресій.

16:28, 19 Травня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 20 по 26 травня....

16:15, 19 Травня, 2024

На Кіровоградщині міський палац культури Світловодської міськради 13 травня уклав угоду з ФОПом Сергієм Ігнатенком на облаштування алеї пам’яті загиблих військових вартістю 279,...

13:46, 19 Травня, 2024