У Кіровограді з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу

13:00, 20 Грудня, 2012

Завдяки благодійному фонду “Розвиток України” у Кіровограді з’явився іще один дитячий будинок сімейного типу. Так, добротний дім за півтора мільйони гривень придбав фонд для сім’ї Кожанових, яка виховує семеро дітей, повідомив сайт Кіровоградської ОДА.


Руслан і Людмила Кожанови мають власну дорослу доньку, а коли у Людмили померла рідна сестра, вона не задумуючись ні на хвилину взяла із чоловіком на виховання її доньку Настю. А потім біда з батьками трапилися у Настеного однокласника, і хлопчик також потрапив до сім’ї Кожанових. Зовсім недавно сім’я поповнилася іще 7-літньою Ганною і 10-літнім Антоном. Мають батьки іще і зовсім крихітну 3-річну прийомну донечку. Нікого зі своїх дітей вони не розділяють, намагаються порівно віддати свою батьківську любов і увагу. А відколи сім’я Кожанових успішно пройшла курс підготовки кандидатів як прийомні батьки і була обрана фондом “Розвиток України” для створення дитячого будинку сімейного типу, мама – Людмила Кожанова взагалі вирішила присвятити себе виключно дітям і звільнитися із попереднього місця роботи.

Останні новини по темі
У Кіровограді відбулись юнацькі спортивні змагання(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua У Кіровограді відбулись юнацькі спортивні змагання(ФОТО)
Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua «Вокальна кузня» накувала нових талантів
«Вокальна кузня» накувала нових талантів
Читайте також

На Кіровоградщині державній реєстраторці оголосили про підозру за фактом зловживання повноваженнями....

15:52, 28 Травня, 2024

Відтепер у Кропивницькому діятимуть єдині правила розміщення літніх майданчиків для місцевих бізнесів....

14:54, 28 Травня, 2024

Кропивницька міська рада ухвалила рішення про купівлю десяти автобусів великої пасажиромісткості. Автобуси закуплять через урядову програму доступних кредитів....

14:08, 28 Травня, 2024