Три книги кропивницького видавництва потраплять до бібліотек по всій країні

10:42, 25 Жовтня, 2018

Три книги видані “Імекс-ЛТД” будуть закуплені в рамках програми поповнення бібліотечних фондів.

 

Інститут книги опублікував результати приймання пропозицій щодо придбання книг, що пропонуються до закупівлі для поповнення фондів публічних бібліотек у 2018 році.

Зокрема до бібліотек країни потрапить 3000 примірників книги ” Таємниці Байгорода Юрія Яновського” ( автори Митрофаненко Юрій, Панченко Володимир, Сінченко Максим, Стасюк Богдан, Цимбал Ярина), тисяча примірників дитячої поетичної збірки Олени Горобець “Киця з Кропивницького” та 3000 примірників казки Петра Мельника “Дивовижна подорож Соні і Асі на Козацьку січ”.

Покищо кошти на закупівлю книги не передбачені в кошторисі інституту, а процедури закупівлі та укладання договорів після прийняття Урядом розпорядження про перерозподіл коштів.

 

Останні новини по темі
Чи законно відмовляти у розрахунку платіжною карткою
термінал
alena
Уродженка Кіровоградщини зачитала реп і стала зіркою інтернету (ВІДЕО)
Читайте також

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024

Державними нагородами у Кропивницього відзначили поранених військовослужбовців 177 батальйону 121 окремої бригади....

17:41, 13 Липня, 2024