Надзвичайні події

На Кіровоградщині виявили земельних порушень на понад 700 тисяч гривень

. 2210

Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області проведено перевірку питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель.

 

За інформацією Прес-служба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області. встановлено факт самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 28,4 га, розташованих на території Куцеволівського гранкар’єру (с.Куцеволівка Онуфріївського району Кіровоградської області). За результатами перевірки правопорушнику В.І.» Чернобуку Володимиру (ФОП «Чернобук) нараховано шкоду в сумі 711 тис. 147 грн.

Загалом за І квартал 2018 року фахівці Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області провели 168 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. Як результат, виявлено 56 порушень, складено 32 протоколи, винесено 30 постанов, із них 28 – про притягнення до адміністративної відповідальності, 2 – про закриття справи у зв’язку з ознаками злочину, по яким інформацію до правоохоронних органів. Усього нараховано розмір заподіяної шкоди державі на суму 962 тис.156 грн.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама