Депутати Світловодської міськради заявили про тиск з боку мера

15:21, 25 Квітня, 2018

Депутати Світловодської міськради звернулись до міського голови Світловодська Валентина Козярчука, а також Кабміну, Верховної ради, Президента та низки політичних партій, щодо тиску на них.

Таку заяву опубліковано на сайті міськради Світловодська.

Представники більшості в міськраді заявили про політичний і фізичний тиск, залякування, що застосовуються до депутатів та членів виконкому з боку міського голови, а також намагання узурпувати владу.

Зокрема, заявники підозрюють, що напад і побиття 12 квітня на члена виконкому В.Хорольського є наслідком його критики дій Валентина Козярчука.

Меру закидають невиконання обіцянок про проведення конкурсу на посади керівників комунальних підприємств, відсутність ремонту в Світловодській ЦРЛ, поганий стан доріг та відмову виділити кошти на реконструкцію гуртожитку для надання родинам учасників АТО.

Звернення підписало 26 депутатів.

 

Останні новини по темі
Лікарі з Кіровоградщини критикують медреформу і міністра – нардеп
Міськрада Кропивницького оголосила конкурс на вакансію у відділ з питань праці
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024