Міськрада Кропивницького оголосила конкурс на вакансію у відділ з питань праці

14:56, 25 Квітня, 2018

Міська рада міста Кропивницького оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу з питань праці.


Як повідомляє прес-служба міськради, кандидатам на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади визначені наступні вимоги:

Заступник начальника відділу з питань праці

Повна вища освіта відповідного професійного спрямуванням за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи в інших сферах управління на керівних посадах не менше 4 років.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:
– заяву на ім’я міського голови про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
– заповнену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками;
– фотокартку розміром 4 х 6 см;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– копію документа, який посвідчує особу;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (подається згідно із Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Електронний цифровий підпис претендент може отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів, який розташований на першому поверсі Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції, за адресою: м. Кропивницький, вул. Глінки, 2, каб. 15. Телефон для довідок 36-69-52).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації резюме, наукові публікації тощо).

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється. Інформація щодо конкретних посадових обов’язків та умов праці надається додатково.

Документи для участі у конкурсі подавати до відділу кадрової роботи Міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203) протягом 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення.

За довідками звертатись за тел. 24 35 69.

Останні новини по темі
Депутати Світловодської міськради заявили про тиск з боку мера
Мешканців Кропивницького запрошують на прямий ефір “Громадського радіо”
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024