Алла Шлапак розповіла про своє бачення найактуальніших проблем Кіровоградщини

12:44, 19 Листопада, 2018

Влітку партія “Соціальна справедливість” планує провести праймеріз на майбутні парламентські вибори і шукає команду однодумців на Кіровоградщині.


Про це сьогодні, 19 листопада, у Кропивницькому під час прес-конференції Алла Шлапак, повідомила лідер партії «Соціальна справедливість».

Також в рамках візиту, політик планує зустрітися з громадою міста та проаналізувати проблеми населення регіону.

Зокрема вже сьогодні вона вже зустрілась із колективом і керівництвом “Друкмашу”, а о 16.00 годині планую зустрітись з громадою.

«Ми обговорили проблеми що існують у законодавчому полі, у тому числі і податкової системи, в якій існує український виробник. Також говорили про те, як конкурувати нашому виробнику», – розповіла політик, – «Я дякую керівниці, яка спочатку поставилась до мене досить скептично, але до кінця розмови ми домовились знову зустрітись після прес-конференції, бо нам є що сказати один одному.

Вона виділяє основні проблеми,які побачила на Кіровоградщині. У список потрапили дороги, питання земельних відносин і ЖКГ.

«Питання землевласника і земельних відносин, стосунків власника і орендаря червоною ниткою йде всі роки, що ми працюємо в області, серед топових питань. Звичайно, з початком опалювального сезону підключаються і проблеми ЖКГ, особливо там, де є централізоване опалення. І звісно як у всіх регіонах країни є проблема витоку населення до столиці через якість життя людей», – каже Шлапак.

Також партія продовжує формувати команду в місті попри те, що вже кілька років їх офіс працює в області.

«Де зараз знайти соціальну справедливість? Поки що на вулиці Шульгіних 17/60 у Кропивницькому», – жартує політик.

Останні новини по темі
“Кіровоградтепло” почне отримувати номінації в “Нафтогазу”
subsidii
dere
Протягом тижня на Кіровоградщині тричі затримували браконьєрів з деревиною (ФОТО)
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024