“Кіровоградтепло” почне отримувати номінації в “Нафтогазу”

12:45, 19 Листопада, 2018

Наявний в ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” рівень розрахунків заборгованості, у зв’язку з останніми урядовими змінами, дозволить отримувати номінації на газ в НАК “Нафтогаз України”.

Про це стало відомо сьогодні, 19 листопада, під час наради з керівниками підприємств ЖКГ міста.

Постановою Кабінету міністрів України було змінено рівень розрахунків з 90% на 78%. А ми знаємо, що у вас 84% розрахунків за всі періоди постачання газу на ваше підприємство, тому  ви маєте право на отримання номінацій, – каже заступник міського голови Олександр Мосін.

Присутній на нараді заступник директора ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” Анатолій Таран підтвердив інформацію про можливість отримання номінацій.

Відзначимо, що минулого тижня уряд знизив рівень розрахунків за природний газ теплопостачальних підприємств з НАК «Нафтогаз».

Крім того, пан Мосін розповів, що розпочата процедура передачі теплогенеруючого підприємства в комунальну власність.

Управління власності підготувало додаткову угоду. Підготовлено алгоритм дій, що стосуються інвентаризації основних засобів, балансу фінансового, фінансово-господарської діяльності й інших заходів. Потрібно, що ми цю роботу провели за опалювальний сезон 2018-2019. І наприкінці опалювального сезону передати повністю всі основні засоби, – каже заступник міського голови Олександр Мосін.

До кінця опалювального сезону оплата за використану теплову енергію повинна надходити на це підприємство. Потім це буде зведено до відповідного балансу при передачі, – відзначив  Олександр Мосін.

Нагадаємо, 6 листопада на сесії міськради депутати проголосували за передачу цілого майнового комплексу ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” в комунальну власність.

 

Останні новини по темі
Кропивницька школа НВО №17 виграла 200 тисяч гривень у шкільних змаганнях «Спортивне місто – здорова нація» (ФОТО)
2018 11 17 16
IMG 0779
Алла Шлапак розповіла про своє бачення найактуальніших проблем Кіровоградщини
Читайте також

Вісім років тому, 14 липня 2016 року, Кіровоград офіційно перейменували на Кропивницький. “Гречка” вирішила згадати ключові етапи перейменування міста....

10:45, 14 Липня, 2024

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024