Жителі Старої Балашівки назвали поліції проблеми мікрорайону

16:27, 22 Листопада, 2018

Сьогодні, 22 листопада, відбулася зустріч керівництва міського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області з головами квартальних комітетів на Старій Балашівці.

В ході зустрічі голови квартальних комітетів озвучили проблеми, які турбують мешканців мікрорайону: крадіжки на цвинтарях, наркоманія, порушення громадського порядку та неблагонадійну сім`ю, у якій знущаються з бабусі.

balas2

Також, під час зустрічі депутат міської ради Дмитро Терзов передав адреси наркоточок на Старій Балашівці представнику управління по боротьбі з наркотиками Андрію Добровольському.

Зустріч відбулась за ініціативи секретаря міської ради міста Кропивницького Андрія Табалова.

«Треба працювати і таким чином згодом буде зовсім інша ситуація. На моєму окрузі на Жадова, після подібної зустрічі поліцейські відпрацювали скарги: закрили нелегальну наливайку, поспілкувались з наркозалежними та потенційними крадіями металолому. За словами голів квартальних комітетів результат є, на мікрорайоні стало спокійніше»,-відзначив Андрій Табалов.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому встановили нові інформаційні табло руху транспорту (ФОТО)
tablo
ko1
Український “хамон”: у Кропивницькому родина виготовляє екоковбаси (ФОТО)
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024