Швейцарський журналіст розповів про обстріл російськими військовими (ВІДЕО)

11:45, 10 Березня, 2022

Швейцарський фотожурналіст Гійом Бріке, машину якого днями обстріляли російські військові біля села Водяно-Лорине Миколаївської області, розповів колегам «Суспільне. Кропивницький», як це було.

 

Фотожурналіст Гійом Бріке висвітлює воєнні конфлікти в різних країнах світу. В Україну приїхав через три дні після повномасштабного вторгнення РФ. 

Після нападу журналіст повернувся у Кропивницький, де йому надали медичну допомогу.

«Коли мене атакували, я пред’явив посвідчення, пояснив, що я журналіст. У мене забрали гроші, комп’ютер, відеокамеру і погрожували моєму життю. Погрожували мене вбити, якщо я не заберусь за три хвилини. Це воєнний злочин. Я цивільний громадянин, не несу ніякої загрози жодній зі сторін воєнного конфлікту», – каже Гійом Бріке. 

Він також розповів, що не буду повертатися додому, адже хоче надати об’єктивне бачення для глядачів всього світу того, що зараз відбувається в Україні.

«Напад на мене –  такий же злочин проти людства, як і той злочин, який Адольф Путін чинить проти народу України. Той факт, що у мене забрали гроші й моє майно, можна порівняти з тим, що зараз робить російський народ з українським, тобто це не є звільнення, це є напад, загарбання території та всього того, що належить українському народові», – каже іноземний журналіст.

 

Останні новини по темі
Державний архів області збирає матеріали про російсько-українську війну
vijskovuj
Двоє уродженців Кіровоградщини загинули, захищаючи Україну
Читайте також

У Кропивницькому суд виніс вирок керівнику фермерського господарства, який взяв мільйонні позики у приватної особи начебто для підприємства, проте привласнив гроші собі....

17:43, 23 Лютого, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель земляків-захисників. 

17:13, 23 Лютого, 2024

Протягом цього тижня, із 19 по 23 лютого, відзнаки отримали воїни із Кіровоградщини, які служать у  41-й окремій механізованій бригаді ЗСУ. ...

16:35, 23 Лютого, 2024