Швейцарський журналіст розповів про обстріл російськими військовими (ВІДЕО)

11:45, 10 Березня, 2022
aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS80YmUzMjE2ZDAxMWY4MDk1NzlkZGVhZmZkL2ltYWdlcy85ZjQyNTJhZi01ZDUyLWIyODYtODllNi0zMWFmMzFiNTUxNmUuanBn copy copy

Швейцарський фотожурналіст Гійом Бріке, машину якого днями обстріляли російські військові біля села Водяно-Лорине Миколаївської області, розповів колегам «Суспільне. Кропивницький», як це було.

 

Фотожурналіст Гійом Бріке висвітлює воєнні конфлікти в різних країнах світу. В Україну приїхав через три дні після повномасштабного вторгнення РФ. 

Після нападу журналіст повернувся у Кропивницький, де йому надали медичну допомогу.

«Коли мене атакували, я пред’явив посвідчення, пояснив, що я журналіст. У мене забрали гроші, комп’ютер, відеокамеру і погрожували моєму життю. Погрожували мене вбити, якщо я не заберусь за три хвилини. Це воєнний злочин. Я цивільний громадянин, не несу ніякої загрози жодній зі сторін воєнного конфлікту», – каже Гійом Бріке. 

Він також розповів, що не буду повертатися додому, адже хоче надати об’єктивне бачення для глядачів всього світу того, що зараз відбувається в Україні.

«Напад на мене –  такий же злочин проти людства, як і той злочин, який Адольф Путін чинить проти народу України. Той факт, що у мене забрали гроші й моє майно, можна порівняти з тим, що зараз робить російський народ з українським, тобто це не є звільнення, це є напад, загарбання території та всього того, що належить українському народові», – каже іноземний журналіст.

 

Останні новини по темі

Державний архів області збирає матеріали про російсько-українську війну

vijskovuj

Двоє уродженців Кіровоградщини загинули, захищаючи Україну

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023