У Соколівській громаді піймали чорних лісорубів (ФОТО)

23 березня біля села Вільне затримали чорних лісорубів, які нищили посадку.
Про це повідомляє Соколівська громада.
“Цього разу поліція має докази та факти злочину і порушники понесуть суворе покарання за своїх дії”, – йдеться у повідомленні.
У громаді закликають мешканців спільно боротися проти несправедливості та беззаконня та працювати. Цього разу злодіїв затримали спільно самооборона і поліція.





