Екснадреп заявив у поліцію на «чорні» телеграм-канали Кропивницького

17:27, 22 Липня, 2022

Колишній народний депутат від Кіровоградщини Олександр Горбунов звернувся до поліції з вимогою встановити власників та авторів чотирьох анонімних телеграм-каналів, в яких пишуть про посадовців, підприємців та політиків Кіровоградщини.

Як пояснив на своїй фейсбук-сторінці Олександр Горбунов, до написання заяви у поліцію його спонукала публікація щодо нього в одному телеграм-каналі. В ній йшлося, що він нібито є спонсором іншого каналу, де публікують дописи про відомих у Кропивницькому людей.

«Там систематично публікуються в образливій, глузливій формі інформація про знаних у місті та області осіб, достовірність якої викликає великі сумніви. Через те, що герої публікацій вважають мене причетним, то телефонують мені і висловлюють невдоволення, іноді навіть погрожують, вимагаючи спростування», – йдеться у заяві.

В документі Олександр Горбунов вказав, що недостовірна інформація щодо нього публікувалася у ще двох інших анонімних каналах, які також присвячені політикам Кропивницького. Тож він звернувся до кіберполіції з проханням встановити авторів чи власників цих телеграм-чатів.

 zayava Gorbunov

У якості доказів він надав поліції скріншоти публікацій і нагадав, що вже звертався до правоохоронців стосовно дублювання його телефонного номеру і зламу особистого телеграм-каналу.

Останні новини по темі
У Кропивницькому хочуть назвати вулицю на честь Степана Бандери: кого ще вшанують?
Stepan Bandera 1
dim
У Гайвороні облаштують житло для вимушених переселенців на базі колишньої лікарні
Читайте також

Під час оголошеної повітряної тривоги сьогодні, 25 лютого, у Кропивницькому районі було чутно вибухи. Згідно із попередньою інформацією без постраждалих. ...

20:57, 25 Лютого, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила що загинув земляк, захисник Володимир Орел 1973 року народження....

17:31, 25 Лютого, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України створили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю Сергію Завірюсі звання Героя України посмертно. Пети...

16:56, 25 Лютого, 2024