У Кропивницькому частина Лелеківки залишилась без води

У Кропивницькому мешканці низки вулиць мікрорайону Лелеківки залишились сьогодні, 2 березня, без води.
Як повідомили у підприємстві “Дніпро-Кіровоград”, через аварію на мережі без водопостачання 3 11:00 залишились мешканці таких вулиць:
- вулиця Мінська (частково);
- провулок Курінний;
- вулиця Козацька;
- провулок Козацький;
- вулиця Лелеки;
- провулок Військовий;
- провулок Виноградний;
- провулок Гайдамацький.
Водопостачання відновлять після завершення ремонтних робіт.
Як “Гречка” раніше повідомляла, у Кропивницькому у п’ятницю, 3 березня, мікрорайон Нова Балашівка тимчасово буде відключений від водопостачання. У місті та областіу мережі супермаркетів АТБ установлять ємності на випадок відсутності води.




