Поїздки за кордон під час війни: нардепа з Кропивницького хочуть виключити зі «Слуги народу»

16:21, 08 Серпня, 2023

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія ініціює виключення з партії народного депутата з Кропивницького Богдана Торохтія та заявив, що той має повернути до бюджету кошти, отримані у якості компенсації за оренду житла в столиці.

Подружжя Аліна Левченко та Богдан Торохтій

Нагадаємо, що раніше журналісти «Бігус Інфо» виявили, що народний депутат Богдан Торохтій, який родом з Кропивницького, щонайменше вісім разів виїжджав за кордон під час повномасштабного вторгнення Росії: до Болгарії, Греції, Туреччини, Катару та Об’єднаних Арабських Еміратів. Крім того, його дружина Аліна Левченко в цей час придбала нерухомість біля моря в Болгарії та квартиру в Києві.

Згодом Давид Арахамія повідомив, що «розібрався» щодо ситуації з Богданом Торохтієм і запевнив, що його поїздки до Болгарії пов’язані із «судовими процесами навколо дитини, і він її супроводжував».

Вже сьогодні, 8 серпня, Давид Арахамія у своєму Telegram-каналі заявив, що ініціює виключення Богдана Торохтія з партії.

«Він мав час пояснити свою поведінку під час війни та спробувати хоча б якось реабілітуватися. Як варіант – продати щось з елітного автопарку своєї родини та передати кошти на потреби оборони. Але нічого з цього зроблено не було», – написав він.

Також в «Слузі народу» дізналися, що нардеп з Кропивницького продовжував отримувати з бюджету компенсацію за оренду житла в столиці, хоча раніше його дружина придбала нерухомість у Києві.

«Тому він має повернути отримані гроші в бюджет, скласти депутатський мандат. Я негайно ініціюю його виключення з фракції», – додав Давид Арахамія.

Нагадаємо, що це не перший скандал, у який потрапляє Богдан Торохтій. На початку лютого 2022 року він подарував каблучку за 20 тисяч євро, яку він не вніс у декларацію.

У 2020 році «Гречка» повідомляла, що нардеп Богдан Торохтій під час сесійного засідання у Верховній Раді переписувався щодо купівлі нерухомості у Кропивницькому.

Останні новини по темі
Толока до Дня молоді: кропивничан закликали долучитися до оновлення мосту через Інгул
mist toloka1
dopomoga 2
У Кропивницькому закликали підтримати хлопчика з пухлинами мозку: як долучитися до збору
Читайте також

У Кропивницькому вчора, 23 червня, помер вуличний музикант Олександр Будницький. На місце, де він виступав з гітарою, містяни приносять живі квіти....

16:43, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині три громади повідомили про загибель воїнів-земляків.

16:38, 24 Червня, 2024

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024