Проходить обласний конкурс “Кращі товари Кіровоградщини”

10:48, 02 Травня, 2014

У рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України” у 2014 році проводиться обласний конкурс “Кращі товари Кіровоградщини”.


У рамках Конкурсу у 2014 році визначається краща продукція (товари, роботи, послуги) за наступними номінаціями:

продукція:
продовольчі товари;
промислові товари для населення;
товари виробничо-технічного призначення;
вироби народних художніх промислів;
роботи та послуги.

Керівництво, організаційно-методичне та інформаційне забезпечення Конкурсу на регіональному рівні здійснює ДП “Кіровоград-стандартметрологія” за сприянням облдержадміністрації.

Для участі у Конкурсі підприємство (організація або установа) подає до ДП “Кіровоградстандартметрологія”” заявку встановленого зразка БЛАНК ЗАЯВКИ

Заявки на участь у Конкурсі приймаються ДП “Кіровоградстандартметрологія” за адресою: 25015, м. Кіровоград, вул. Арсенія Тарковського, 1, тел./факс (0522) 24-35-19, E-mail:sistema1@metr.kr.ua. до 01 червня 2014 року.

Нагадаємо, переможцями минулорічного конкурсу “Кращі товари Кіровоградщини” стали: 

у групі «Продовольчі товари» – соняшникова олія ТМ «Королівський смак» ПП «Віктор і К», вафлі та вафельні трубочки ТОВ «Прод-інвест», соняшникова олія ТМ «Сонола» та майонез ТМ «Кум» ПРаТ «Креатив», сирки глазуровані з наповнювачем ТОВ МП «Мрія».

У групі «Промислові товари для населення» перемогу здобула фарба акрилова для розмічування доріг «Шосе» ТОВ «Прогрес-2010».

Були також визначені переможці у групі «Роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах» – ТОВ «Аверс ЛТД», що спеціалізується на виготовленні сувенірних виробів із дерева і скла з українським розписом, ВАТ «Кіровоградгаз», що надає послуги з газифікації для населення, ФОП Чабанов А.М. та ТОВ «В.Р. Трак-Сервіс», що проводять техогляд і ремонт автомобілів та ТОВ «АПС-Кіровоград» з послугами систем безпеки. Саме це підприємство і було визначено головним переможцем, який представлятиме Кіровоградщину на десятому ювілейному Всеукраїнському конкурсі якості продукції – «100 кращих товарів України», що проводиться під патронатом Президента України.

Останні новини по темі
Про посібник по боротьбі за щастя, що вартий екранізації
У Кіровограді відбудеться Форум Євромайданів
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024