Вдруге поспіль: чому у Кіровоградській облраді знову не відбулася сесія

13:08, 15 Грудня, 2023

Депутати Кіровоградської обласної ради другий раз поспіль не змогли зібратися на сесію.

Сьогодні, 15 грудня, у Кіровоградській обласній раді було призначено засідання сесії, на якому з-поміж іншого повинні були розглянути проєкт бюджету області на 2024 рік та поновлення на посаді голови облради Сергія Шульги, передає кореспондентка “Гречки”.

Проте засідання так і не відбулося – знову. У сесійній залі зареєструвалися 24 депутати, в той час коли для кворуму потрібно не менше 33 депутатів.

Подібна ситуація вже була 1 грудня, коли на сесію завітали тільки 22 обласних обранців народу. Тоді основним і єдиним питанням було поновлення Сергія Шульги на посаді голови обласної ради згідно з рішенням суду.

Цього разу у попередньому порядку денному вказано 27 питань і традиційне в кінці “Різне”.

Серед них, як і передбачалося, знову було питання про поновлення Шульги на посаді. Також про зміни до умов оплати праці голові обласної ради Юрію Дрозду та його заступнику Юрію Семенюку. А також про призупинення повноважень депутатам від забороненої партії «Опозиційна платформа – За життя».

Серед суспільно-важливих питань, як уже згадувалося вище, зокрема було затвердження або не затвердження бюджету для області на 2024 рік, програма соціально-економічного розвитку, а ще проєкти рішень щодо вартості харчування студентів в училищах та програми реалізації стратегії реформування шкільного харчування.

Про дату наступної спроби провести засідання пообіцяли повідомити згодом.

Останні новини по темі
Через уточнення площі: у Кропивницькому районі приватизацію хлібзаводу за 19 мільйонів відтермінували
водій п’яний за кермом
П’яним збив на смерть пішохода: на Кіровоградщині винесли вирок водієві
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024