12-річному Владу, який хворіє на гемофілію, треба гроші на операцію та реабілітацію

15:08, 27 Липня, 2021

Кропивничанка Марина Дяченко, мама 12-річного Влада, який хворіє на гемофілію, просить фінансової підтримки. Хлопчику необхідно зробити операцію, але через осоновний діагноз це складно і дорого.

Звичайний огляд вузьких спеціалістів показав, що Влад потребує операції.

Ще маленьким Влада оперували. Вирізали з правої сторони пахову грижу. Тоді за його життя боролися усі лікарі і тягнулося це дуже довго, адже у хлопчика серйозні проблеми зі згортанням крові. Тепер йому треба вирізати кісту яєчка, але передбачити наслідки лікарі не можуть.

Хірурги беруться оперувати в Кропивницькому, в дитячій обласніий лікарні.

“Через основний діагноз прогнозів ніяких, та нас готують до операці, треба постійно контролювати рівень фактору ( показник крові – авт), та це все не безкоштовно. Влад інвалід з дитинства, має документи, та як і всі інші ми платимо за медичні послуги. Ми вже зробили УЗД органів, здали тест на ВІЛ, на завтра призначено аналізи гормонів та УЗД щитовидної залози. Через основний діагноз для нас головне післяопераціи‌ний період і реабілітація!

Я змушена буду піти на лікарняний, бо маю бути поряд з сином.
Нам дуже необхідна допомога і підтримка: фінансова, молитовна, бо і в добрих словах є сила. Нам дуже важливо знати що в нас є ті, хто ніколи не залишить нас на одиниці з проблемою.
Колись ви в нас дуже повірили, і не один раз. Ми проийшли такии‌ шлях, завдяки вам, ми виграли і змогли багато чого побороли і подолали, ми вирвали з лап смерті Влада. Ми дуже віримо, що ми зможемо все подолати і цього разу” – каже Марина.

Реквізити для допомоги 5353 0500 1380 3736 Марина Дяченко, банк “Південний”

Телефон Марини Дяченко 0990425279

Останні новини по темі
Букви замість балів: як оцінюватимуть учнів 1-4 класів
skholyar1
cb85da60f591fa80bd3f806aca2e25f6
Як святкуватимуть День громади у Приютівці
Читайте також

У Кропивницькому жителі будинку по вулиці Кавказькій вже другий тиждень залишаються без води. Водночас цієї вулиці немає у переліку виїздів ремонтної бригади.  «Гречка» з’я...

14:35, 4 Березня, 2024

Перед судом постане житель Кропивницького, якого обвинувачують у «зливанні» росіянам інформації про розміщення військової авіації на території області....

13:49, 4 Березня, 2024

Правоохоронці викрили двох жінок, які у Кропивницькому пообіцяли місцевій мешканці «зняти порчу» за 57 тисяч гривень. Одній із спільниць оголосили підозру....

13:06, 4 Березня, 2024