файно

Розслідування

Хто планує видобувати на Кіровоградщині золото і тантал: розслідування (ВІДЕО)

 

Попри незгоду Кіровоградської облради і з порушенням процедури два пов'язані між собою підприємства отримали дозвіл Держгеонадр на розробку в області рідкісних руд танталу і золота.

20635

Центр Кропивницького може залишитись без сміттєвих контейнерів через нову піцерію?

Наприкінці липня цього року за квартал від міськвиконкому на вулиці Карпи на проїжджій частині з’явились сміттєві контейнери. Опинились вони там тому, що на земельній ділянці, на якій вони раніше стояли, почались підготовчі будівельні роботи.

48511

Як заробляють гроші на пільговій лазні для пенсіонерів у Кіровограді

Щороку у Кіровограді міськрада приймає “Програму соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста Кіровограда”. Яким чином ця програма дозволяє відмивати кошти досліджувало видання Corrupt.ua.

39878

Академія медичних наук хворіє на корупцію і сепаратизм (ВІДЕО)


Симптоми хвороби Академії стали особливо яскраво проявлятися останніми роками – за часів президентства Андрія Сердюка, впевнені журналісти "Слідство.інфо".

42165

Як живуть військові прокурори офіційно отримуючи скромні зарплати (ВІДЕО)

Хто обіймає високі посади у військовій прокуратурі і як, отримуючи скромну зарплату, утримувати шикарний автопарк.

42576

Активісти оприлюднили корупційні схеми, що діють в ДСНС Кіровоградщини

Активісти "Центральноукраїнського офісу" оприлюднили розслідування щодо корупційних схем, які діють за участі перших осіб ДСНС у Кіровоградській області.

42052

Житель Новгородки скаржиться на земельні махінації

До «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» звернувся житель Новгородки Юрій Бахтин та повідомив про чергову махінацію місцевого фермера із земельними ділянками.

45486

Від продажу мамографів отримає наживу фірма близька до олігарха Хмельницького (ВІДЕО)

Журналісти «Слідство.Інфо» дослідили, чи з користю витратять 200 мільйонів гривен з держбюджету на мамо графи і УЗД. Ці апарати мають критичне значення для українських лікарень, адже щороку у 17 тисяч жінок виявляють рак молочної залози.

39226

Кадрова політика у стилі «ПР» у Кіровоградській міській раді(ФОТО)

Не дивлячись на передвиборні обіцянки Кіровоградського міського голови Андрія Райковича про прозорість та відкритість, реальність різко відрізняється від очікувань. Деякі заступники міського голови ховаються від журналістів,а начальників управлінь та їх замів звільняють та призначають без конкурсів.

43036

Нові земельні афери на Кіровоградщині

Після публікації «Гречки» в якій йшлося про оформлення землі на сумнівних спадкоємців в селі Цвітне Олександрівського району Кіровоградської області, до редакції звернулись жителі сусіднього села Виші Верещаки. Земельні афери торкнулись і їх. 63-річна місцева жителька Юлія Каракоць судиться з представниками агропідприємства ТОВ «ЦВІТНА-АГРО». Причина – підробка документів та оформлення договору оренди землі на померлих.

41085

Хто заробив на темі перейменування Кіровограда

З точки зору корупційної складової, конфлікту інтересів та доцільності статей витрат тема проведення «громадського опитування щодо перейменування міста Кіровограда» не досліджувалася. Хоча про те, кому воно було вигідне політично та ідеологічно, про те, хто і чому його підтримував, про те, яке його юридичне значення, до чого воно могло призвести і у що вилилось, вже написано цілком достатньо, досліджував сайт Corrupt.ua.

40236

Вмикати чи не вмикати: проблискові маячки на автомобілях «швидкої» стали яблуком розбрату для водія та головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги (ФОТО)

Водії карети швидкої допомоги повинні постійно їздити з ввімкненим проблисковим маячком, незалежно від того їдуть на виклик чи з нього.

59561

Більше року кіровоградський кіборг не може отримати статус учасника бойових дій(ВІДЕО)

Кіровоградський кіборг, герой оборони Донецького аеропорту понад рік не може отримати статус учасника бойових дій.

42456

Нова поліція не здатна боротись з нелегальними парковками та обмінниками (ВІДЕО)

Влітку 2015-го в Україні офіційно запрацював новий центральний орган виконавчої влади – Національна поліція України. За задумом, його поява мала назавжди змінити обличчя дискредитованих вітчизняних правоохоронців і наблизити їхню роботу до європейських стандартів.

39290

В Україні "Червоний хрест" заробляє продажем гуманітарки і шахрайством (ВІДЕО)

Національні комітети Товариства Червоного Хреста зі штаб-квартирою в Швейцарії є чи не в кожній країні світу. Майже сто років тому таке представництво працює і в Україні. Через війну на Донбасі зараз його діяльність актуальна як ніколи. Та виявилось, що в нас допомога Червоного Хреста має цілком конкретну ціну, а сама організація – це комерційна структура, яка заробляє буквально на всьому.

43507

Помічнянська лікарня залишилась без фінансування і може бути ліквідована (ФОТО)

Комунальний заклад «Помічнянська лікарня» досі не отримала фінансування на 2016 рік. Заклад живе зараз за рахунок зароблених у минулому році коштів. Одного мільйона гривень, що наразі є на рахунку медзакладу, може вистачити лише на виплату зарплат за січень і лютий, якщо не витрачати їх на ліки та господарське обслуговування будівель. Фінансувати медичний заклад Добровеличківська РДА відмовилась, про що офіційно повідомила керівництво лікарні. Головлікар Помічнянської лікарні Юрій Рудий говорить, аби отримати фінансування заклад має звузити свої повноваження і стати закладом первинної ланки медицини. Утім тоді страждатимуть мешканці Помічної, яким доведеться за консультацією вузького спеціаліста та стаціонарного лікування їхати майже за 30 км.

42988

"Народний огляд" стану доріг на Кіровоградщині(ВІДЕО)

Якщо вірити місцевій владі та керівництву управління ДСНС у Кіровоградській області, наш край успішно пережив погіршення погоди: снігопади, ожеледь та сильний вітер.

47473

Кіровоградщина: вночі з підприємства вивезли продукції на мільйони(ФОТО,ВІДЕО)

«Гречка» вже повідомляла про візит виконавчої служби у супроводі невідомих на територію сільсппідприємства«Південна» Бобринецького району Кіровоградської області.

47141

Обставини загибелі бійця 3-го полку Романа Бочарова

Військовослужбовець кіровоградського 3-го полку спецпризначення Збройних Сил України Роман Бочаров загинув 2 січня внаслідок необережного поводження зі зброєю.

42992

Родинні оборудки: схема земельного шахрайства на Кіровоградщині(ФОТО)

На Кіровоградщині назріває черговий земельний скандал. Представники одного з підприємств області звинувачують сільського голову у махінаціях з документами на право власності на земельні паї. Той зловживання владою заперечує. Тим часом до справи долучилися правоохоронці – триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, а в розпорядженні «Гречки» з’явились цікаві факти, які можуть допомогти слідству.

47706