файно

Розслідування

Хто планує видобувати на Кіровоградщині золото і тантал: розслідування (ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування

 

Попри незгоду Кіровоградської облради і з порушенням процедури два пов'язані між собою підприємства отримали дозвіл Держгеонадр на розробку в області рідкісних руд танталу і золота.

Центр Кропивницького може залишитись без сміттєвих контейнерів через нову піцерію?

Опубліковано . в Розслідування

Наприкінці липня цього року за квартал від міськвиконкому на вулиці Карпи на проїжджій частині з’явились сміттєві контейнери. Опинились вони там тому, що на земельній ділянці, на якій вони раніше стояли, почались підготовчі будівельні роботи.

Як заробляють гроші на пільговій лазні для пенсіонерів у Кіровограді

Опубліковано . в Розслідування

Щороку у Кіровограді міськрада приймає “Програму соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста Кіровограда”. Яким чином ця програма дозволяє відмивати кошти досліджувало видання Corrupt.ua.

Академія медичних наук хворіє на корупцію і сепаратизм (ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування


Симптоми хвороби Академії стали особливо яскраво проявлятися останніми роками – за часів президентства Андрія Сердюка, впевнені журналісти "Слідство.інфо".

Активісти оприлюднили корупційні схеми, що діють в ДСНС Кіровоградщини

Опубліковано . в Розслідування

Активісти "Центральноукраїнського офісу" оприлюднили розслідування щодо корупційних схем, які діють за участі перших осіб ДСНС у Кіровоградській області.

Житель Новгородки скаржиться на земельні махінації

Опубліковано . в Розслідування

До «Центральноукраїнського антикорупційного офісу» звернувся житель Новгородки Юрій Бахтин та повідомив про чергову махінацію місцевого фермера із земельними ділянками.

Від продажу мамографів отримає наживу фірма близька до олігарха Хмельницького (ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування

Журналісти «Слідство.Інфо» дослідили, чи з користю витратять 200 мільйонів гривен з держбюджету на мамо графи і УЗД. Ці апарати мають критичне значення для українських лікарень, адже щороку у 17 тисяч жінок виявляють рак молочної залози.

Кадрова політика у стилі «ПР» у Кіровоградській міській раді(ФОТО)

Опубліковано . в Розслідування

Не дивлячись на передвиборні обіцянки Кіровоградського міського голови Андрія Райковича про прозорість та відкритість, реальність різко відрізняється від очікувань. Деякі заступники міського голови ховаються від журналістів,а начальників управлінь та їх замів звільняють та призначають без конкурсів.

Нові земельні афери на Кіровоградщині

Опубліковано . в Розслідування

Після публікації «Гречки» в якій йшлося про оформлення землі на сумнівних спадкоємців в селі Цвітне Олександрівського району Кіровоградської області, до редакції звернулись жителі сусіднього села Виші Верещаки. Земельні афери торкнулись і їх. 63-річна місцева жителька Юлія Каракоць судиться з представниками агропідприємства ТОВ «ЦВІТНА-АГРО». Причина – підробка документів та оформлення договору оренди землі на померлих.

Хто заробив на темі перейменування Кіровограда

Опубліковано . в Розслідування

З точки зору корупційної складової, конфлікту інтересів та доцільності статей витрат тема проведення «громадського опитування щодо перейменування міста Кіровограда» не досліджувалася. Хоча про те, кому воно було вигідне політично та ідеологічно, про те, хто і чому його підтримував, про те, яке його юридичне значення, до чого воно могло призвести і у що вилилось, вже написано цілком достатньо, досліджував сайт Corrupt.ua.

Вмикати чи не вмикати: проблискові маячки на автомобілях «швидкої» стали яблуком розбрату для водія та головного лікаря Центру екстреної медичної допомоги (ФОТО)

Опубліковано . в Розслідування

Водії карети швидкої допомоги повинні постійно їздити з ввімкненим проблисковим маячком, незалежно від того їдуть на виклик чи з нього.

Нова поліція не здатна боротись з нелегальними парковками та обмінниками (ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування

Влітку 2015-го в Україні офіційно запрацював новий центральний орган виконавчої влади – Національна поліція України. За задумом, його поява мала назавжди змінити обличчя дискредитованих вітчизняних правоохоронців і наблизити їхню роботу до європейських стандартів.

В Україні "Червоний хрест" заробляє продажем гуманітарки і шахрайством (ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування

Національні комітети Товариства Червоного Хреста зі штаб-квартирою в Швейцарії є чи не в кожній країні світу. Майже сто років тому таке представництво працює і в Україні. Через війну на Донбасі зараз його діяльність актуальна як ніколи. Та виявилось, що в нас допомога Червоного Хреста має цілком конкретну ціну, а сама організація – це комерційна структура, яка заробляє буквально на всьому.

Помічнянська лікарня залишилась без фінансування і може бути ліквідована (ФОТО)

Опубліковано . в Розслідування

Комунальний заклад «Помічнянська лікарня» досі не отримала фінансування на 2016 рік. Заклад живе зараз за рахунок зароблених у минулому році коштів. Одного мільйона гривень, що наразі є на рахунку медзакладу, може вистачити лише на виплату зарплат за січень і лютий, якщо не витрачати їх на ліки та господарське обслуговування будівель. Фінансувати медичний заклад Добровеличківська РДА відмовилась, про що офіційно повідомила керівництво лікарні. Головлікар Помічнянської лікарні Юрій Рудий говорить, аби отримати фінансування заклад має звузити свої повноваження і стати закладом первинної ланки медицини. Утім тоді страждатимуть мешканці Помічної, яким доведеться за консультацією вузького спеціаліста та стаціонарного лікування їхати майже за 30 км.

"Народний огляд" стану доріг на Кіровоградщині(ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування

Якщо вірити місцевій владі та керівництву управління ДСНС у Кіровоградській області, наш край успішно пережив погіршення погоди: снігопади, ожеледь та сильний вітер.

Кіровоградщина: вночі з підприємства вивезли продукції на мільйони(ФОТО,ВІДЕО)

Опубліковано . в Розслідування

«Гречка» вже повідомляла про візит виконавчої служби у супроводі невідомих на територію сільсппідприємства«Південна» Бобринецького району Кіровоградської області.

Родинні оборудки: схема земельного шахрайства на Кіровоградщині(ФОТО)

Опубліковано . в Розслідування

На Кіровоградщині назріває черговий земельний скандал. Представники одного з підприємств області звинувачують сільського голову у махінаціях з документами на право власності на земельні паї. Той зловживання владою заперечує. Тим часом до справи долучилися правоохоронці – триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, а в розпорядженні «Гречки» з’явились цікаві факти, які можуть допомогти слідству.